Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

• Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

• Аврам Гојић

178

jeste, tadić je krivo vaspitao nikolića, takoreći ga iskvario :(zapevaj i za pojas zadeni, saklonimebože glamuroznog aktivizma. znam, vrlo sam konzervativna, ali nije dovoljno biti u pravu, važno je da to bude i iz pravih razloga

Platila im Vesna Pešić da blate Tadija.
Ti bi u svakoj situaciji da pojeftinis diskusiju. Tendenciozno i namenski ne mora da bude placeno - moze covek da se zezne i pojede bunike, pa posle da pise tekstove kako je to zapravo sumska borovnica - tendenciozno i namenski.Ako se neko nekome priblizio/zeleo da se priblizi i promeni svoj imidz, onda je to Umiveni Toma. Dalje, odakle mu (intelektualcu) besmislica da su Toma i Boris nudili isto? Koliko se secam, Toma je nudio tuche na glasackim mestima, istinu o kradji glasova posle izbora i prosute dzakcice sa listicima. Jel' pisao taj mamlaz koju o tome? Nije brale, zato sto je tendenciozan, zato sto je jeo bunike a zeli da se misli da je to borovnica. Zato sto je pisao namenski, da se opere.E oprace se qrtchev intelektualac kad na vrbi rodi grozdje. Jedino ako ste drugari pa si postavio taj tekstuljak da ga promovises, drugacije ne mogu da shvatim sta je to "objasnio".edit: isao da vidim ko je Ramac, nisam znao jbt - covek je urednik "Danasa". Hm. Edited by CowBoy
Ti bi u svakoj situaciji da pojeftinis diskusiju. Tendenciozno i namenski ne mora da bude placeno - moze covek da se zezne i pojede bunike, pa posle da pise tekstove kako je to zapravo sumska borovnica - tendenciozno i namenski.Ako se neko nekome priblizio/zeleo da se priblizi i promeni svoj imidz, onda je to Umiveni Toma. Dalje, odakle mu (intelektualcu) besmislica da su Toma i Boris nudili isto? Koliko se secam, Toma je nudio tuche na glasackim mestima, istinu o kradji glasova posle izbora i prosute dzakcice sa listicima. Jel' pisao taj mamlaz koju o tome? Nije brale, zato sto je tendenciozan, zato sto je jeo bunike a zeli da se misli da je to borovnica. Zato sto je pisao namenski, da se opere.E oprace se qrtchev intelektualac kad na vrbi rodi grozdje. Jedino ako ste drugari pa si postavio taj tekstuljak da ga promovises, drugacije ne mogu da shvatim sta je to "objasnio".edit: isao da vidim ko je Ramac, nisam znao jbt - covek je urednik "Danasa". Hm.
A da malo spustiš loptu? Hm?Naravno, svi su mi drugari. Vesna, Ramač, Paković i ja se redovno sastajemo po kućama, pijemo drogu jedemo bunike i mrzimo Tadija. Edited by Syme
A da malo spustiš loptu? Hm?Naravno, svi su mi drugari. Vesna, Ramač, Paković i ja se redovno sastajemo po kućama, pijemo drogu jedemo bunike i mrzimo Tadija.
Kako ja da spustim loptu kada ti prvi sipas jeftin humor tipa "platila ga Vesna". Idi brate u Smokvicu pa potprckuj drugare. Ako nemas sta da kazes na moj sasvim smislen komentar, nemoj da upadas sa jeftinim humorom i ciljanim kvalifikacijama.
Kako ja da spustim loptu kada ti prvi sipas jeftin humor tipa "platila ga Vesna". Idi brate u Smokvicu pa potprckuj drugare. Ako nemas sta da kazes na moj sasvim smislen komentar, nemoj da upadas sa jeftinim humorom i ciljanim kvalifikacijama.
Misliš "namenskim"?Edit: Šta je Smokvica? Edited by Syme
Misliš "namenskim"?Edit: Šta je Smokvica?
Namenskim, ciljanim, kako god - dobijes smislen komentar (Tadic i Toma nisu isti a evo i zasto) a ti na to odgovaras najjeftinije moguce: "platila ga Vesna"sto ce reci "evo ga kauboj glup ko balkanski spijun hahaha" a onda ortak upada "jeste, hahaha" i onda je pdf politika jedno "hahaha" mesto gde ekipe tako potprckuju neke idiote sasvim ciljano i namenski, bez da se vataju u kostac sa kritikom jednog poprilicno besmislenog teksta punog opstih mesta i stvari koje su prezvakane sto pedeset puta do sada po medijima i forumima - a bez da su se pokazale kao tacne.Smokvica - ako nisi isao tamo, vreme je da odes, bices na onoj stolici kao jagoda na torti. Ponesi i ajped. U Kralja Petra pedesetak metara ispod "Derme". Edited by CowBoy
MancMellow
... kome je isto otici u Srebrenicu sa jedne ili izjaviti da Srebrenica nije genocid i reci da nece da ide u Srebrenicu sa druge strane. Kakve jajare jbt, ovo je tuzno.
Što bi rekao precednik "naučno" je dokazao, pošto on "zna" šta je nečije "nesvesno". Rock solid argumentacija.
Namenskim, ciljanim, kako god - dobijes smislen komentar (Tadic i Toma nisu isti a evo i zasto) a ti na to odgovaras najjeftinije moguce: "platila ga Vesna"sto ce reci "evo ga kauboj glup ko balkanski spijun hahaha" a onda ortak upada "jeste, hahaha" i onda je pdf politika jedno "hahaha" mesto gde ekipe tako potprckuju neke idiote sasvim ciljano i namenski, bez da se vataju u kostac sa kritikom jednog poprilicno besmislenog teksta punog opstih mesta i stvari koje su prezvakane sto pedeset puta do sada po medijima i forumima - a bez da su se pokazale kao tacne.Smokvica - ako nisi isao tamo, vreme je da odes, bices na onoj stolici kao jagoda na torti. Ponesi i ajped. U Kralja Petra pedesetak metara ispod "Derme".
Tvoj smislen komentar je imao 20 reči, od kojih su 9 bile: "jajare", "slepac Ramač" i "tendenciozna sranja od tekstova". Stvarno ne znam kakav si odgovor očekivao.Ne znam šta je "Derma", nisam iz Bgd, niti imam ajped. Cenim ipak da je tvoj smislen komentar na ovu temu imao za cilj (tj. namenu) da insinuira da sam urbani hipster iz kruga dvojke. Jel' sam dobro ukapirao vic? Edited by Syme
Što bi rekao precednik "naučno" je dokazao, pošto on "zna" šta je nečije "nesvesno". Rock solid argumentacija.
Da li stvarno misliš da se sintagma "politički nesvesno" tiče neposrednog uvida u nečija mentalna stanja?