Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

• Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Аврам Гојић

178

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

dakle, ovaj momentum je zabelezen i iz drugih uglova, ali ovaj mi je najdrazi, mada sam u skeniranju odsekla donju marginicu fotke. vucaram na posao nin svakodnevno, ali sam se danas setila da skeniram <_< 2nv3qx4.jpg
laugh.gifpredsednik bi da djipa, ali hoce dusu da ispusti. biggrin.gifbosonoga pored je dosta atraktivna, pobedu ipak odnosi ovaj desno u japankama.
dakle, ovaj momentum je zabelezen i iz drugih uglova, ali ovaj mi je najdrazi, mada sam u skeniranju odsekla donju marginicu fotke. vucaram na posao nin svakodnevno, ali sam se danas setila da skeniram <_< 2nv3qx4.jpg
:Hail: iz NIN-a? moram da pazarim i uramim, ide na zid u kancelariji... i red je da imamo predsednika drzave na zidu.
Desno, desnijePISMAAUTOR: MIHAL RAMAČU većini rasprava o rezultatima predsedničkih izbora previđa se činjenica da je biračima u drugom krugu nuđeno gotovo isto. Tadić je nastojao da se što manje razlikuje od Nikolića.Oglasite se na www.danas.rsPored Jeremića, Dulića i Petrovića, s kojima nema neizvesnosti, nudio je Dačića, Palmu i Čanka, s kojima takođe nema neizvesnosti. Pošto mu se činilo da je to malo, dodao im je Dodika i Kusturicu. Ko ima njih, glasila je poruka, ima blagoslov Dobrice Ćosića. Sasvim dovoljno da se ne ide na biralište, ili da se prvi put, iz inata i besa, glasa za Nikolića.Jer, s Nikolićem i njegovom ekipom nije ni bilo neizvesnosti. On ne krije da je desničar, nacionalista (ne šovinista), rusofil i da mu ništa od toga ne smeta da se zalaže za nastavak - i dosad izuzetno sporog - približavanja Evropi.Tadić je sve vreme nastojao da se prikaže kao veći i dokazaniji Evropejac od Nikolića, a nije prestajao da se ulaguje protivnicima građanske, liberalne i proevropske Srbije.Nikolić je pridobio one na koje je računao. Nije pokušavao da se dopadne onima kojima se dosad nije dopadao. Tadić je odbio nekoliko stotina hiljada onih koji su u prošlosti glasali za njega, jer oni, ipak, znaju da razlikuju (truli) paradajz od jabuke. Znaju šta znači svrstavanje za Dodika i Kusturicu i ne osećaju potrebu da budu na toj strani.P.S. Dačićev skorašnji odlazak u Banjaluku po Dodikov blagoslov samo potvrđuje prethodne redove
Paković:
Kad Nikolić, u svojstvu predsednika Republike Srbije, izjavi: „U Srebrenici nije bilo genocida. U Srebrenici je bio veliki zločin koji su počinili neki pripadnici srpskog naroda, koje treba pronaći, izvesti pred sud i kazniti“, dakako da je to diplomatski skandal, jer, odbijajući da prihvati i shvati presude Međunarodnog suda pravde i Haškog tribunala, da je „veliki zločin“ u Srebrenici zapravo genocid, on krši odluke međunarodnih pravosudnih institucija koje priznaje i uvažava i država čiji je predsednik. Međutim, a to je mnogo gore od pomenutog skandala, Nikolić, u stvari, nije učinio ništa što ne bi bilo u skladu s Tadićevim državničkim shvatanjem genocida u Srebrenici. Da li je ikada Tadić taj „veliki zločin“ javno nazvao genocidom? Ne. Ali, on nikada nije rekao i da to nije genocid. On je, dakle, samo uspeo da prećuti i zabašuri tu istinitu kvalifikaciju, koju sada njegov odraz u ogledalu, jasno i glasno, negira. To je, dakle, ono politički nesvesno Demokratske stranke čiju strukturu izražava jezik Tomislava Nikolića. Najzad, u Deklaraciji o osudi zločina u Srebrenici, na jedvite jade izglasanoj, pre dve godine, u Narodnoj skupštini, ne pominje se reč genocid, ali se, sasvim ketmanski, uvažava presuda Međunarodnog suda pravde. Nikolić sada samo razotkriva ovu prevaru.
ne mogu da se ne setim, to je taj dens :Dnovinar: "biracko mesto broj 14. kod kraljevacke lozionice, kolo, veselje, odziv izvanredan, sto je pravi znak da se glasa o drzavnom pitanju od nacionalnog znacaja." gospodja: "glasali smo svi za ne!!!"23. april 1998.
ne mogu da se ne setim, to je taj dens :Dnovinar: "biracko mesto broj 14. kod kraljevacke lozionice, kolo, veselje, odziv izvanredan, sto je pravi znak da se glasa o drzavnom pitanju od nacionalnog znacaja." gospodja: "glasali smo svi za ne!!!"23. april 1998.
:lol: da, upravo ista asocijacija. ali ne treba biti snobom, zar ne. šta vam je s tim ramačem :unsure:
Kakva tendenciozna sranja od tekstova. Jednostrana i ocigledno namenski pisana.Pazi ovo:
U većini rasprava o rezultatima predsedničkih izbora previđa se činjenica da je biračima u drugom krugu nuđeno gotovo isto. Tadić je nastojao da se što manje razlikuje od Nikolića.
... umesto da je posteno rekao kako je Nikolic rasturio SRS i osnovao svoju stranku samo da bi bio slicniji Tadicu. Kakav slepac taj Ramach.A tek ovaj:
Međutim, a to je mnogo gore od pomenutog skandala, Nikolić, u stvari, nije učinio ništa što ne bi bilo u skladu s Tadićevim državničkim shvatanjem genocida u Srebrenici. Da li je ikada Tadić taj „veliki zločin“ javno nazvao genocidom? Ne. Ali, on nikada nije rekao i da to nije genocid. On je, dakle, samo uspeo da prećuti i zabašuri tu istinitu kvalifikaciju, koju sada njegov odraz u ogledalu, jasno i glasno, negira.
... kome je isto otici u Srebrenicu sa jedne ili izjaviti da Srebrenica nije genocid i reci da nece da ide u Srebrenicu sa druge strane. Kakve jajare jbt, ovo je tuzno. Edited by CowBoy