Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

Ko je iza, Dinkic?
Nije, to je onaj iz obezbeđenja što je i pod Đinđićem bio, neka njuška iz vojne bezbednosti.

Naravno da je Dinkić, ko bi mogao biti? Pitanja su ti sve bolja i bolja.

• Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

• Аврам Гојић

178

jolanda.kirschner
Naravno da je Dinkić, ko bi mogao biti? Pitanja su ti sve bolja i bolja.
Ne lici na sebe na toj slici. Vidim da citas moje postove, thank you for your interest.

za nepunih mesec dana vam je standard poružneo za 5%. ovim tempom ćete dočekati sledeći nikolićev mandat s mesečnih 15 € u džepu.održimo minut ćutanja za vaš predizborni slogan: "ne može biti gore"

za nepunih mesec dana vam je standard poružneo za 5%. ovim tempom ćete dočekati sledeći nikolićev mandat s mesečnih 15 € u džepu.održimo minut ćutanja za vaš predizborni slogan: "ne može biti gore"
:lol: kako da ne. Samo da je vlada pod njegovom [Tominoj] ingerencijom, kao sto bi ti voleo, jer bi to donelo pregrst izgovora (mada vidim, izgovori vec poceli), bilo bi svima lakse u Krunskoj.Isti su svi penis. Samo svoj dzep i fotelje gledaju. Edited by dragance
:lol: kako da ne. Samo da je vlada pod njegovom [Tominoj] ingerencijom, kao sto bi ti voleo, jer bi to donelo pregrst izgovora (mada vidim, izgovori vec poceli), bilo bi svima lakse u Krunskoj.Isti su svi penis. Samo svoj dzep i fotelje gledaju.
pa ja ne radim u krunskoj, u životu nisam bio član stranke niti to nameravam da postanem, pa ste mirni s te strane. ali ću zato savesno ukinuti dosadašnji običaj poklanjanja dažbina državi kako bih ispraznio kazane u narodnim kuhinjama. npr. nove štedljive sijalice u mom prostranom domu već lišavaju 5 naprednjaka poklona u vidu toplog obeda. :heart:

Kad sam pomenuo Krunsku, nisam na tebe mislio. A sad gde spadaju home office workers, to je druga prica. Ionako sam mislio na "visoke funkcionere" stranaka u mom rantu.

Buck Naked

Ladies and gentlemen, I present you the Blast from the Past (septembar 2008):

Suština. Stranka je nova, mnogo lepih reči je izgovoreno o reformama i ograđivanju od divljaka i ludaka, ali Toma ostaje uvek onaj stari. Kad god je nezgodno pitanje uvek kratko i drsko "Nisam", "Ne ja", "Pa šta?" i slično. što je najgore, dosta ljudi će progutati ovo u vrlo sočnom zalogaju. Odma će krenuti priče "Nisu to više oni stari radikali, ovi su sad normalni..."
Pa biće određeni broj, ne baš preteran, onih koji će glasati za nešto "sveže" i na nekog novog na sceni, koji su do sada bili najviše apstinenti. Kao što su onomad za nepismenog Karića glasali u onolikom broju samo zato što je bio dašak vetra i novo lice na već učmaloj političkoj sceni. Neće sada to biti ni približno u istom broju, ali smem da se kladim da će lep broj neopredeljenih "ma svi su oni isti" sada imati razlog manje da glasaju za Tomu jer nema ludaka šešelja iza njega.
Grobar u ovoj emisiji pere svoju biografiju. Formalno pravi zaokret ka desnom centru i sustinski ostaje isti. Njegova nova stranka ce biti uzasno ozbiljna opcija kako god se oni zvali. Najvjerovatnije ce liciti na HDZ. Izvana nalickana demokratska desnica a iznutra cetnici iz Bitke na Neretvi. Pokupice glasove i Tuni i Velji i SRSu s tim sto ce ih voditi uzasno motivisani Toma sa odresenim rukama i retorikom konzervativizma, EU i slicno. Opasna i ozbiljna ekipa koja ce narodu izgledati sasvim nova i cista jer ovdje se brzo zaboravlja.Rekao je jednu veliku istinu. Tadic ce od veceras morati uzasno mnogo da radi ako zeli dobiti slijedece izbore.
prosto je neverovatno da su ovakvi ljudi imali i preko 40% podrske. gori su od izlapelih baba koje idu po komsiluku i ogovaraju se medjusobno, pritom iznoseci najprljaviji ves. odmah da dam prognozu - tomina stranka nece preci cenzus na sledecim izborima!
Au čuo sam za sve ove osim za dve, brinem se za sebe.Toma svakako najpre može da cilja na glasače SRSa, DSSa i SPSa, međutim ne bih ja ni isključio sve glasače ZESa. Da bi se došlo do 37% potrebna je prilična doza populizma, a onda su tu razlike između reformisanog i evropskog Tome i ostalih minijaturne. Ne treba preceniti udeo racionalnosti u izbornim odlukama glasača, a podceniti uticaj apstraktnog glasanja po principu "uliva mi poverenje". Ja od mnogo DS-LDP glasača čujem da im Toma deluje kao "dobar čovek".U svakom slučaju sve ovo će najverovatnije najviše pogoditi SPS koji bi toma mogao da potopi u najkraćem roku, posebno ako bude zadržao tvrd stav prema Vladi i DSu do izbora. Iskreno nakon svega što čujem o njemu ne sumnjam da Toma lično ne bi imao nikakav problem da napravi koaliciju sa DSom i LDPom ali će on biti pod velikim pritiskom da se dokazuje da se nije "prodao" tako da će u njegovom daljem radu biti dosta krivudanja.
Nek se SRS podeli to je super, al onda dobijamo 2 dela iste stranke i dosta neopredeljenih koji ce ici ka Tomi i Vucicu i oni najextremniji koji ce propasti. Time niko drugi nece dobiti glasove, Toma ima dobre sanse da stigne sadasnji rejting radikala, ako malo spusti loptu, Prvo ce maznuti neopredeljene pa DSS glasace,posto se Kostunica ne bavi nicim osim samim sobom, Nikolic ce porasti poprilicno i za godinu dana cemo opet imati slicnu situaciju. On je ustvari otresao najextreminije iz Radikala i uz Maju Gojkovic i Vucica ce da napravi kvazi radikalnu kvazi desnicarsku kvazi nacionalnu stranku tj isto ono sto su radikali bili do pre 6 meseci, uzasno jaki i korak do vlasti. Osim ako se Vlast ne doseti i ne pocne da radi nesto korisno, a ne samo da obecava nemoguce i daje lazne nade!
ja se nadam da ce tako krenuti da se ujedinjuju vec nakon sledecih izbora. znam da malo zvucim ko uros, ali mislim da ce, nastave li ovim putem, imati za koju godinu 15-20% max, zajedno. u srbiji, gde narod bas i nema izgradjenu politicku svest, procenti se prilicno brzo sakupljaju, ali jos brze gube. gde je sada karoljubovih 17%, kosunicinih 20-30%, koliko je vec bilo, gde je cestiti sepeo, sps da ne spominjem?btw, toma je taj koji je izvukao srs iz misje rupe nakon 5. oktobra. seselj ce, vrati li se, brzo potrositi svoju auru haskog velikomucenika majmunisanjem i davno prevazidjenom retorikom. sa druge strane, toma nema nista novo da ponudi glasacima, sem neke price da je on, zapravo, pravi radikal- pored zivog seselja. sve u svemu, ne predvidjam im neku svetlu buducnost. (sto bi kostunica, da nije autista, vrlo lepo mogao da iskoristi)
:Hail: Edited by Buck Naked
A be, kliknuo sam i ništa!Jel to tajanstvena Jasi?
Bre Sime, manje čitaj a više izlazi međ plebs gugl-pismen svet. Đesi je bivša, Tadijeva PiaRica.Ova je Vukica Krivokapićoko dražena - tačno se vidi gde su pukotine neočetnika, u njihovoj svojvrsnoj 8. sednici, oko toga ko se više emancipovao i ko je navukao više slojeva Ojrope, više regionalne stabilnosti i više kofa pepela. Da li ćemo dočekati i debatu poput "tačke razlaza"? Kupio bih kokice i kolu za tu projekciju. Edited by buffalo bill
Ladies and gentlemen, I present you the Blast from the Past (septembar 2008)::Hail:
Pih, manje od cetiri godine od tada, a narasli su u izbornog pobednika. Sta ce tek biti za pet, sada kada su se Vucko i Toma zalaufali i poprilicno samonapalili? Racunam na put do pakla poplocan njihovim namerama.