Jump to content
Zverilla

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Recommended Posts

Zverilla
Večeras sam zahvaljujući građanima Srbije pobedio na predsedničkim izborima. Želim da zahalim građanima koji su glasali za mene i protivkandidata. Danas su izbori protekli veličanstveno, srpski, kako i dolikuje. Srbija neće skrenuti sa evropskog put, a ni zaboraviti na svoj narod na Kosovu i Metohiji. Moramo da počnemo da radimo, da se oslobodimo kriminala, rešimo se partijske oligarhije, tražimo prijatelje širom sveta. Moramo da rešimo bele kugeŽelim da niko ne doživi kampanju protiv sebe kao ja i moja stranka u prethodnom periodu. Više ne pripadam nijednoj stranci. neka se svi političari čuvaju dobro. Želim da vas uverim da Srbija može da bude savremena, normalna zemlja. Nisam ljut ni na koga, sarađivaću sa svima. Više puta sam svima čestitao, očekujem čestitke i da počnem da ispunajam teški zadatak koji sam večeras na sebe preuzeo.
prvi govor koji bi opusteno mogao i tadi da izgovori, ali zanimljiv deo tek sledi :) (ili :( u zavisnosti od toga kako se situacija bude odvijala)

hazard

Dosao Toma!

freakns
Dosao Toma!
uncle Tom?

SNARC

Zverilla

zasad umereni komentari u nemackoj stampispiegelfrankfurter allgemeineinace, vesti stoje zakopane negde u pozadini (spoljna politika, pa 3-4 vest)@king: ako cemo muziku, onda zna se sta! ;)

Edited by Zverilla

kgmr

nikad cula za stvar, deluje dobro.naspavah se, ima vise znakova zasto treba da budem hepi. prvo, imam strica koji se zove tomislav, sto se sigurno racuna. drugo, predomislila sam se. and I, for one, welcome our new insect overlordsKentBrockmanHailAnts.jpg

Roger Sanchez

Realno, ja jedva čekam vidit kako će to Veca P objašnjavat za srboćetnike hipersenzibiliziranom hrvackom puku zakaj se sa državnim počastima mora primati šešeljevog dobrovoljca, veterana osvajanja srpskih zemalja istočne Slavonije. :P0426007.48.jpgy297710568019315.jpg

Buck Naked

Toma hipster:545472_10151783455690495_691660494_25846255_1493788653_n.jpgHe's fabulous!

Edited by Buck Naked

Аврам Гојић

Krampa
Toma hipster:He's fabulous!
:lol:

Zverilla
Toma hipster:545472_10151783455690495_691660494_25846255_1493788653_n.jpgHe's fabulous!
podseca nacapote.jpg