Jump to content
John Coltrane

EURO 2012 Fantasy football

Recommended Posts

hazard

videcemo...prvo da se prijavi 16 ljudi :)

porucnik vasic

Хоћели неко да ми каже у чему је проблем са логовањем?

ducca

Nema problema sa logovanjem. Proveri sifru/caps/spejs posle zadnjeg slova mozda...

Ruxin

110% iz in da haus! evilsmile.gif Uleteo u obe, nisam se ni trudio da pravim tim, sklepaću nešto do osmog...EP/SP su mi najzabavniji fantaziji, pa se nadam dobrom plasmanu, barem top 10 (skromno pošto ovo izgleda nije moja godina za fantaziranje pa se zadovoljavam i sitnijim dometima).

ArleKino
Karton Statetill d win!!!
Izvinjavam se, ali samo su jedni Tildevinersi. ;)

John Coltrane

Us'o u H2H.

hazard

H2H ima 16 ekipa i zatvoren je. Ne znam da li ce ga deliti na 4 grupe, mislim da je tako bilo na H2H fantasy-ju za Euro 2008, ali sam stavio 3 knock-out runde tako da ce u svakom slucaju biti cetvrtfinala, polufinala i finala.

ducca

ako je izvodljivo - bilo bi do jaja da se naprave grupe

Timmi
H2H ima 16 ekipa i zatvoren je. Ne znam da li ce ga deliti na 4 grupe, mislim da je tako bilo na H2H fantasy-ju za Euro 2008, ali sam stavio 3 knock-out runde tako da ce u svakom slucaju biti cetvrtfinala, polufinala i finala.
ne drzi me za rijec, ali milsim da nije. bile su formirane random h2h lige od 16 igraca koje su se igrale po tom principu, ali nisi mogao sam da ih napravis.

hazard

Moguce je. Secam se da sam igrao neku h2h ligu po tom principu. Mozda je bila ta nasumicna. Sada sam se opet prijavio za tu nasumicnu h2h ligu i ona ima samo 6 clanova, pa mi se cini da su odustali od tog koncepta. Bas steta, bio je vrlo zabavan.Btw, H2H sa grupama mozemo da napravimo, cini mi se, "rucno" - kada administrirate ligu ima opcija od kog kola pocinje bodovanje (1., 2., 3., cetvrtfinale...).Dakle 4 H2H lige sa po 4 tima, onda dalje jedna liga za 8 ekipa koje prodju dalje. Ali nam trebaju bar cetvorica administratora, jer ne mogu ja biti u sve 4 preliminarne lige.

Edited by hazard

hazard

kad bolje razmislim, to sa grupama rucno mogu da napravim na forumu, koristeci rezultate iz postojece H2H lige. Ako ste zainteresovani, recite, nije mi tesko...

Timmi
kad bolje razmislim, to sa grupama rucno mogu da napravim na forumu, koristeci rezultate iz postojece H2H lige. Ako ste zainteresovani, recite, nije mi tesko...
nece to tako ici, posto oni sto su u istoj grupi treba da igraju jedni protiv drugih, a ne protiv random protivnika iz ostalih grupa.edit: skontao sam sta hoces, potpuno nezavisne parove od tog ko s kim igra u toj h2h ligi. moze.edit2: mogu ja da napravim, znam odlican sajt za to. hvala haxballu. :D Edited by Timmi

*edited by mod

ako se pravi to sacuvajte mi mesto.

Timmi

ja sam vec napravio. mislim da je po istom sitemu kao i euro a1-b2 - c1-d2------b1-a2 - d1-c2.http://www.haxball.gr/group/view/3361jel valja?ako neko hoce da upisuje rezultate, nek se javi da mu dam pass.

Edited by Timmi