Jump to content

EURO 2012 Fantasy football

John Coltrane

Recommended Posts

• Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Feindouno

123

• *edited by mod

90

• Moća

77

• Pokojni Ruxin

71

Top Posters In This Topic

Posted Images

John Coltrane
Link?
Valjda ti je bookmarkovan, ako si pravi igrac :P

Koja je sifra? Sa ovim gore mi kaze da je "invalid code" ili tako nestoedit: shvatio, gluping uefin skript ne radi ako iza sifre slucajno imas razmakedit2: zasto ne napraviti i h2h ligu?

Edited by hazard

Morževi United su ušli u ligu. :)Ja za 70% repki ne znam ko igra u startnih 11, ali sam kobajagi nešto pokušao da naslutim pomoću cena igrača.Onaj procenat izabranih od ostalih timova nema veze s vezom, pa se nisam služio istim.Nadam se da će se iskristalisati startne postave na prijateljskim utakmicama, pa da napravim kakav takav tim. I da, jako će biti teško napraviti ekipu sa svih 15 statera, pa će uletati i neki sa tribina sa jako niskom cenom. :)

imas sve prijateljske ove godine na delu sajta Eura o svakoj reprezentaciji...imas i sve kvalifikacione...sa startnim postavama, a pise i svakom igracu koliko je odigrao meceva u prijateljskima ove godine

edit2: zasto ne napraviti i h2h ligu?
Moze i to, ali mislim da nece imati nekog smisla posto ima samo 6 kola, od cega je zadnje kolo 2 ekipe... Classic liga je brzopotezna varijanta, cisto da se vidi ko je majstor na petoparcu :P
Moze i to, ali mislim da nece imati nekog smisla posto ima samo 6 kola, od cega je zadnje kolo 2 ekipe... Classic liga je brzopotezna varijanta, cisto da se vidi ko je majstor na petoparcu :P
Pa moze da se namesti da bude knockout, ja onda mislim da funkcionise kao EP - 3 meca pa 1/4, 1/2, finale.Mis'im aj da probamo, ume da bude zabavno:PPP H2H 57676-14230
  • Create New...