Jump to content
Ryan Franco

FK Crvena zvezda 2012/13

Recommended Posts

Milosh76
realno, partizan je kriv...vaš najveći problem je to što nemate "vašu" decu a za strance nemate para...
"Kriv" i kriv nije isto, a objasnio sam i zasto.Gol je ponisten zbog ofsajda koji nije postojao. Edited by Milosh76

ficfiric

Ja ni kod prvog ponistenog nisam video prekrsaj, al' eto, dosta je i 3:0

levi

Jel ovo dno od koga ćemo da se odbijemo?

Filipenko

Nakon odgledane utakmice, moram priznati da mi se opasno sviđa interno Čovićevo zalaganje da se prodaju ili oteraju svi prvotimci i da se klub osloni na svoje mlade snage; potpuna podrška!

Bright Billy

Ne, ovo je samo inovativnost u raspadanju.

Edited by Bright Billy

Milosh76

Sve i svemu kako je krenula sezona, tako se i zavrsila. Od odlaska Robija i dolaska Nesposobnog posle 2-3 kola se videlo da ova ekipa nema sanse da igra pristojan fudbal Ovaj eksperiment ili pokazna vezba, je pokazala gde je nasa OS u ovom trenutku i da treba mnogo toga da se menja. Da je i Vosa izasla sa slicnim sastavom bio bi sigurno bolji rezultat za nas, ovako nas je Vosa ubila na iskustvo i znanje koje nama nedostaje. Ovi nasi klinci su prvi put igrali zajedno i osim borbenosti nisu bog zna sta pokazali.Sad je bitno da nekoj budali iz UO ne padne na pamet da smeni 101 i Pinta i mozemo se nadati nekom poboljsanju u igri u odnosu na ovu sezonu.

Edited by Milosh76

Bane5

tu smo gde smo.da su ovi mladji igraci malo duze igrali zajedno bilo ti bolje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...