Jump to content
Ryan Franco

FK Crvena zvezda 2012/13

Recommended Posts

Milosh76

Kadu je ulazio sa klupe, moze mali Djurickovic vise da se forsira. Mikica moze da menja Stojkovic i povremeno Vesovic :isuse: Kirovski menja Bajka, a Tosica Krneta. To je postojeci kadar, od love koja se sigurno dobija za ove igrace mogu se kupiti i bolje zamene tipa Filip Kostic(on se najvise pominjao) umesto Lazovica.To je inace posao Prosineckog, da proceni ko moze da mu zameni igrace koji odlaze.P.S. pominjao sam solidne zamene,a ne adekvatne. Recimo za Tosica, ako ode, nam treba bolja zamena nego sto je trenutno imamo u igrackom kadru.

Edited by Milosh76

Jozef K.

Filip Kostić odlazi u holandsku ligu. Zvezda nije imala novca za njega.Inače umesto Kadua i Mikića može bilo ko. Problem su odlasci Lazovića, Bajka i Tošića. Opet, glupo je pričati o Zvezdi, koja smenjuje Robija, gde igrači žele da pobegnu glavom bez obzira i posebno gde je sopotski velmoža precednik

Milosh76
Opet, glupo je pričati o Zvezdi, koja smenjuje Robija
Ko ti je rekao da se smenjuje Robi? Dunja ili sljiva?

Jozef K.
Ko ti je rekao da se smenjuje Robi? Dunja ili sljiva?
alobre

Milosh76

Ne postoji promil sanse da neko smeni Robija i to je ocigledno. Ne znam odakle ti takve ideje. Ako sam te uvredio, izvini, ali ne deluje mi realno da neko moze bilo sta slicno da pomisli, ako imalo poznaje situaciju u klubu ili medju navijacima Zvezde.

Jozef K.

Nema problem za uvrede. Dešava se i da pijan postujem. Imaš u gornjem topiku da struji info. Mene ništa ne bi iznenadilo. jer znam ko vodi klub.

Milosh76

Info je neki sveze registrovani balavac na RSB

veliki pozdrav svim Zvezdasima,ja imam informaciju da ce robert prosinecki biti smenjen jel je navodno on organizator za strajk igraca,dosta vise lukicevih prica,covek nesvta da zveda nije klub iz opstinske lige i da igraci neigraju za dva piva i kilo pecenja,lukicu mars iz zvezde!!!
Ako ti je to pouzdan izvor, onda stvaaaarnooo.Robert Prosinecki je jedini razlog zasto Lukic i co. imaju kakvu takvu podrsku medju navijacima. Tako da ga nece smeniti ni u najludjim snovima. Edited by Milosh76

gervasius twinkleminkleson

Sta bih dao da Kadu ostane josh 100 godina, i dobije kapitensku traku [ionako je for all intents and purposes vodja tima, kad se pojavi na terenu] samo Degeniju u inat.

Edited by gervasius twinkleminkleson

Jozef K.
Sta bih dao da Kadu ostane josh 100 godina, i dobije kapitensku traku [ionako je for all intents and purposes vodja tima, kad se pojavi na terenu] samo Degeniju u inat.
cirkusant

gervasius twinkleminkleson

Dobro

Ryan Franco

ako je neko napredovao za ovih godinu dana onda je to kadu. da su svi igrači toliko popravili igru, sad bismo realno razmišljali o grupi u CL, a ne gledali u bob hoće li nas neko ošašaviti u 4. kolu kvalifikacija (da zanemarimo nepostojanje uprave i finansijske konstrukcije za plaćanje igrača).

Dankan Ajdaho
Onda je dobro sto do rasprodaje nece doci. Mozda odu Lazovic, Kadu, Mikic i Bajkovic i eventualno Tosic od ovih iz prvog tima, sumnjam da ce otici jos neko. Za svakog od njih imamo solidnu zamenu ili mozemo za novac koji se dobije, kupiti zamenu. A neki mozda ostanu do kraja kvalifikacija za LE ili do januara.Situacija nije dobra, ali daleko od toga da je katastrofalna. Izbacis ekstreme i dobijes realniju situaciju.
Ko će da menja Evandora™ i Borču?

Ryan Franco

evandora debeli čava.za borču će se nešto rešiti.

Yoda
Ko će da menja Evandora™ i Borču?
Kako mislite da zadrzite najbolje, kad nemate za plate igraca?Ovo sa strajkom je jedan od vecih blamova otkad vas pratim.

Dimitrije

Sad ce gazda-Lule da nalozi bata-Mazi da dovede svoje batinase pa da vide ovi neposlusni da u Zvezdi ne mogu da se igraju Konkordata.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...