Jump to content
Ryan Franco

FK Crvena zvezda 2012/13

Recommended Posts

Ryan Franco

U novu sezonu krećemo u novim dresovima.

kud u maglu Simoviću

dobar vam dres :)

Pokojni Ruxin
U novu sezonu krećemo u novim dresovima.
Pa super...

kud u maglu Simoviću
legea-dres.pngjel ovaj? :lol:

Ryan Franco

izvinjavam se, zaboravio sam da okačim sliku Dzaja.jpgovako će izgledati i novi dres. to je izglasalo novinarstvo, pučanstvo, simpatizerstvo i navijaštvo s cenjenog foruma redstarbelgrade.nisam zadovoljan rezultatom izbora, razume se.

Edited by McCabe

Hamlet Strašni

Жив био Меккејбе! И посрећио нам се топик!

Pokojni Ruxin
izvinjavam se, zaboravio sam da okačim sliku Dzaja.jpgovako će izgledati i novi dres. to je izglasalo novinarstvo, pučanstvo, simpatizerstvo i navijaštvo s cenjenog foruma redstarbelgrade.nisam zadovoljan rezultatom izbora, razume se.
Stani, ne razumem kakve veze ima rsb sa izborom dresa? Izglasali su da im ovo bude zvanična želja za novi dres ili šta?Kako god, ni ja ni bih bio preterano oduševljen ovim...

Ryan Franco

eo ti link

Edited by McCabe

nexus13

Pa od ove 4 varijante, ova je najbolja...., i ajd, nek je sa srecom novi topic...

Moća

Meni dobra i treca varijanta.

Pokojni Ruxin

Zanimljivo. Trebali ste javiti na vreme da masovno glasamo za četvorku...u znak protesta što tako bitne odluke prepuštaju inferiornim forumima! angry.gif

assück

dvojka sabijaako to ne, onda cetvorka ali svi igraci da nose Mazine maske i perike

Sam Spade

Gde ti je šaljivi podnaslov? Očekivanja? Sumiranje prošle sezone? Dolasci/odlasci? ''Šta ćete vi na mom topiću?''

clever bastard

Gdje je cirilica? angry.gif

Ryan Franco
dvojka sabija
normalno. dvojka je u osnovi etalon zvezdinog dresa. dve široke crvene pruge na beloj podlozi. 80s stajl. kad se znao red. inače, nekome neupućeom je verovatno nejasno zašto se govori o dresovima, a ne o, recimo, upravi ali tu je stvar kristalno jasna. 237273_lukic-fascikla-201-alo-marko-metlas_f.jpg?ver=1336133159konja koji dobija ne treba menjati. protivkandidati su još uvek u mišjim rupama.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...