Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa D

Recommended Posts

Weenie Pooh

Misliš verovatno na 17, to je Parker.Solidno su efikasni, ukupno četiri šanse a dva gola. Smor od utakmice, francuski gol je Hodgson classic. Protivnik prilazi i prilazi, ovi se povlače i povlače, i onda šut sa 16 metara :isuse:Mogli bi Dedini ovde nešto i da izvuku, mada i dalje se ne usuđujem da budem optimista.

Edited by Weenie Pooh

Zaz_pi
Misliš verovatno na 17, to je Parker.Solidno su efikasni, ukupno četiri šanse a dva gola. Smor od utakmice, francuski gol je Hodgson classic. Protivnik prilazi i prilazi, ovi se povlače i povlače, i onda šut sa 16 metara :isuse:Mogli bi Dedini ovde nešto i da izvuku, mada i dalje se ne usuđujem da budem optimista.
+1Poslednjih 10 minuta su pustili Francuze da se setaju na 30m od njihovog gola.

dillinger

Čemu tačno Evra i Maluda služe na terenu da mi je znati samo

malkin
Protivnik prilazi i prilazi, ovi se povlače i povlače, i onda šut sa 16 metara :isuse:
da, treba da podignu odbrambenu liniju.a u napadu da koriste Janga češće.

MayDay

po meni, ovo sve treba da ide preko evre. :)

Giggsy

Ocajno drugo poluvreme

Edited by Giggsy

casperbgd

Ovih 20ak minuta koje sam isprekidano gledao su ostavili utisak da su ih Francuzi poprilicno nadigrali.

Mauci

Englezi su uzasni, nabili se svi u 2 bloka i ne mrdaju. Jeb'o ih Chelsea. A Francuzi stoje, jeb'la ih Zvezda :)

zoki

Ušao Henderson, game over za Engleze.. :D

Mil@n
Englezi su uzasni, nabili se svi u 2 bloka i ne mrdaju. Jeb'o ih Chelsea.
Ja gledam i ne verujem, kakav jadan fudbal.

MayDay
Englezi su uzasni, nabili se svi u 2 bloka i ne mrdaju. Jeb'o ih Chelsea. A Francuzi stoje, jeb'la ih Zvezda :)
pa stali i mrljave preko riberija i benzeme. smaraci.

casperbgd

U odnosu na SP ovo je kosmicki napredak u igri Francuske. Mislim da su ovom utakmicom pokazali da imaju igru za prva tri mesta na turniru. Ne treba zaboravljati da Englezi ipak imaju jednu od boljih odbrana na turniru.edit: dobro se setio da izbaci Maludu jebote. A eto ga i Ben Arfa. :)

Edited by casperbgd

Krampa

slabo englezi, slabo. cim predju pola pogube se

Mil@n
pa stali i mrljave preko riberija i benzeme. smaraci.
Možda jer je uglavnom ispred njih 10 igrača.

Bustin

englezi su toliko jadni... sve sa aslijem na poluspicus druge srane francuzi kao da zele igrati malog fudbala i to samo sa odabranom rajom, benzema, nasri, riberi i ponekad evra i maluda smiju da pipnu loptu. i sve to u nekih deset kvadratnih metara. btw, benzema je car od male raje.jedini sudija je gotivan... ne jebe ove padavicare od engleza a ni riberija. jos im se najebe majke majcine kada ga pogledaju.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...