Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa D

Recommended Posts

dragance

Wow, Roy tera inat i svoju pricu samo tako. Ispadaju u grupi/jedva prolaze, a onda ce u narednoj rundi biti adio. Sleduje mu korpa pre nego sto slete na Heathrow.

teacher
Slučaj Ljajić u Engleskoj: "Izbacite Runija ako ne peva himnu!" :lol: D. Nikolić | 04. 06. 2012. - 14:23h | Foto: AFP | Potez selektora fudbalske reprezentacije Srbije Siniše Mihajlovića, koji je Adema Ljajića udaljio iz nacionalne selekcije jer nije pevao himnu na prijateljskom meču sa Španijom, uzburkao je strasti i u Engleskoj jer i neke od njihovih zvezda "ne pevaju kada treba". 249074_runi-himna01-afp-paul-ellis_f.jpg?ver=1338812637 "A šta mi dobijamo? Vejn Runi mumla nešto sebi u bradu, nekada čak i ne pomera usne. Mogu li da predložim novom selektoru Engleske, Roju Hodžsonu, da (pred meč sa Belgijom, koji je odigran posle objavljenog članka) insistira da čitav tim peva himnu iz srca a da oni koji to ne urade - čuju od selektora da neće ići na EURO2012?", piše kolumnista "Dejli Mejla" Kelvin Mekenzi. Mekenzi se poziva upravo na Mihajlovićevu odluku i smatra je ispravnom. "Hodžson bi trebalo da uzme primer selektora Srbije, koji je uradio upravo to, udaljio iz ekipe igrača (Adema Ljajića) koji nije pevao himnu pred meč sa Špancima. Pa kako to da 90.000 navijača Engleske ima više patriotizma u svojim glasovima nego odabranih 11 koji su plaćeni da tu istu publiku uveseljavaju? Da li zvezde misle da su njihove velike plate dovoljne da oni postanu 'bolji' ljudi nego što su to gledaoci? Voleo bih da vidim naše vatrogasce i spasioce u engleskim dresovima - oni možda nemaju toliko (fudbalskog) talenta, ali bi dali sve od sebe. Pevali bi himnu na oduševljenje publike. A engleski fudbaleri neka zapevajeu. Ako nemaju talenta, poslao bi ih na Evroviziju. Tamo teško da možemo da budemo još gori", zaključuje kolumnista "Dejli Mejla", aludirajući na plasman legendarnog Ingelberta Hamperdinka na pretposlednje mesto ovogodišnjeg takmičenja za najlepšu pesmu Evrope.
Daily Mail = Pravda na steroidima...

dragance
Daily Mail = Pravda na steroidima...
Da nije malo prenategnuto nazvati drugi najcitaniji list (iako tabloid) u UK, Pravdom na steroidima? Ajde sto imaju 100. godisnju istoriju, i dosta smeca, ipak su neki faktor. Svako ko je forsirao pricu o ubicama Stephena Lawrencea kada niko nije hteo, ni imao muda, ima moj naklon. Edited by dragance

Krampa
"Sindrom Ljajić" zahvatio i Švedsku"Sindrom Adem Ljajić" zahvatio je i Evropu, a posle kritika na račun Vejna Runija, pod pritiskom zbog nepevanja himne nalazi se i Zlatan Ibrahimović.Pre dva dana na konferenciji za medije novinari su pitali asa Milana zašto ne peva, zbog čega je napadač jugoslovenskog porekla već neko vreme na meti ultradesničara.U njegovu odbranu stao je selektor Erik Hamren koji je istakao da bi voleo da igrači pevaju, ali da to nije ključno, te da je uveren da svaki od njih voli svoju zemlju."Kada bismo sklanjali iz reprezentacije svakog ko ne peva himnu, malo ko bi nam ostao. Ali, svaki put kada odigramo utakmicu, odmah sutradan mi stižu pisma u kojima navijači protestuju što se nije pevalo. Više ni sam ne znam na koliko njih sam odgovorio. Voleo bih da to svi igrači čine, međutim, nisu svi ljudi isti. Ipak, mogu da garantujem u ime svakog fudbalera da jednako vole svoje zemlju, bez obzira da li pevaju himnu", istakao je Hamren.
aklleanka_648332x.jpg

MiddleClass

Falim te da nekad nesto pametno svijet od Srba nauci, a ne da je stalno obratno!

Gandalf

utakmica sa Estonijom i nije neki pokazatelj... ali, Riberi i Benzema deluju opako. guzice Engleze.

gervasius twinkleminkleson

Bice 0:0.

SleeperSleep
Bice 0:0.
ja msilim i pare da stavim na taj ishod.

Engleska je jedina od ovih jachih repstacija za koju imam osjecaj da ce imati sigurnu odbranu. Ostali su svi prilicno klimavi [zato se i nadam da ce biti zanimljivih utakmica, sa puno sansi i golova]

Moća

Jel ce Dzons biti starter? :fantazi:

Gandalf

moguce i 0:0.kako bilo, u ponedeljak nameravam da bacim 5 evrica na pobedu petlova.

Pokojni Ruxin

Ja već stavio pare na Francuze. Šta znam oni mi deluju kao najozbiljniji favorit iz senke™, tj. jedino njima i dajem ikakve šanse van ove trojke (SPA, GER, HOL).Ali ja sam doduše užasan kladioničar pa to u suštini ne znači ništa. :)

ducca

...Terry pod upitnikom zbog povrede zadnje loze valjda, Defou umro otac, odleteo u Englesku... toliko malera ne pamtim da je nekoga strefilo, plus nikad manja ocekivanja javnosti. Svi su izgledi da se napravi iznenadjenje i ode all the way <_<

Krampa
...Terry pod upitnikom zbog povrede zadnje loze valjda, Defou umro otac, odleteo u Englesku... toliko malera ne pamtim da je nekoga strefilo, plus nikad manja ocekivanja javnosti. Svi su izgledi da se napravi iznenadjenje i ode all the way <_<
englezi ako prodju prvi krug napravice iznenajhdenje

Ne samo Engleska, ne sjecam se da je ikad bilo ovoliko povreda i otkaza pred sam turnir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...