Jump to content

Grupa D

teacher

Recommended Posts

• Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• gervasius twinkleminkleson

26

• MayDay

23

• dillinger

19

Nemoj da se blamiras.
Editovao sam, pre ponovljenog snimka mi je izgledalo da je hteo da primi, a ne da sutne na gol. Edited by Milosh76
MiddleClass
Editovao sam, pre ponovljenog snimka mi je izgledalo da je hteo da primi, a ne da sutne na gol.
I ja editovah...Ajmo Svedjani... jos samo jedan!

Odličan gol. Davao sam na malom fudbalu slične, ali ne ovako iz pada, ovo je bilo baš majstorija.

porucnik vasic
Odličan gol. Davao sam na malom fudbalu slične, ali ne ovako iz pada, ovo je bilo baš majstorija.
:Hail:

Pa nije to neka velika mudrost. Okrenut leđima, samo napraviš mali okret i lopta nastavi da klizi u onako kako si je usmerio. Ako je bio jak centaršut i ako si dovoljno blizu gola, zakucaš je u mrežu.

porucnik vasic
Pa nije to neka velika mudrost. Okrenut leđima, samo napraviš mali okret i lopta nastavi da klizi u onako kako si je usmerio. Ako je bio jak centaršut i ako si dovoljno blizu gola, zakucaš je u mrežu.
За скромност... :Hail: :Hail:
gervasius twinkleminkleson

Steta sto nije bilo nerjeseno, da i u ovoj grupi svi budu u igri za prolaz. Veoma zabavna utakmica, iako prilicno haoticna i bez nekog velikog kvaliteta.

Tja, Šveđani su bar igrali atraktivno i ispali. Ništa gore za navijače nego kad nekim jajarskim taktiziranjem ekipa primi gol deset minuta pre kraja i onda onaj ostatak utakmice pokušava nešto da iščeprka.

Edited by Quizmaster
Pokojni Ruxin

Samo da prijavim da sam sa drugarima čekao Engleze za 60k dinara (dali 3x100 din). :DKakva tekma, kako čovek da ne voli fudbal! :Hail: Aj zdravo, idem sad da pijem

Weenie Pooh
Zasto Aca Janga zove Kol, sve vreme?unsure.gif
Zato što je Ešli, naravno. A Ešli mora da se kaže da ih ne bi pomešao sa Džo Kolom, koji nije u reprezentaciji poslednjih 5 godina :isuse:
kad god vidim vejna s ovom nadogradnjom kose ne bude mi dobro neko vreme..:mellow:
Plus meleonKoji je ovaj lik pored Golca, opevava Runija i njegove nadljudske kvalitete ravno 5 minuta :o Neverovatno je kako svake dve godine neka budala uzme da prognozira kako će Runi u džordanovskom stilu sam da odvuče Englesku u finale iako ih čovek svaki put razočara, bez izuzetka...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...