Jump to content
teacher

Grupa D

Recommended Posts

Töölönlahti

Koja ste gomila anglofoba. <_<Engleska i da pozove Championship ekipu, i dalje je ozbiljan tim za bilo kakvu Ukrajinu i Švedsku. Kao višak mi definitivno deluju Baines (mogao je da pozove Walkera ili Richardsa) i Defoe (Sturridge, anyone?). Ovaj mali iz Arsenala će verovatno presedeti prvenstvo i tu je mogao da zove Adama Johnsona ili nekog od trojice iz zagrada, definitivno bi bili upotrebljiviji. Veliki problem će im biti odsustvo Rooneya u prve dve tekme, jer sistemi sa i bez ćelavog nomadic mamojeba prosto nimalo ne liče, ali ako to premoste bez poraza, na konju su i Ukrajini lagano meću 3-4 komada.Francuzi su, dakako, mnogo bolji napred (iako neko reče da je Benzema "mršav" starter, a meni se čini da neće ni biti starter). Giroud mora da im počne ispred Benzeme, iza bi uz recimo M'Vila, Martin - Nasri, Ben Arfa, Ribery petak bili strašni. Mnogo više fudbala u nogama ima ova ekipa od svih u grupi i imaju potencijal za definitivno najlepši fudbal, ukoliko odbrana to uspe da isprati bez da cure kontre na sve strane. @PSG-ovci: Je l' moguće da se Sakho toliko raspao da se ispred njega zove 1 Koscielny? Nije kao da je strašno, dobar je (tj. odličan!) ovaj mali iz M'pelliera, ali čudno mi.Šveđani su bljak, Wernbloom, Elm, Ibra i Toivonen bi jedini možda igrali ovaj Euro u nekoj jačoj ekipi. Ukrajina ima taj problem što su sada u njihovim top ekipama domaći igrači tek statisti i podrška. Čini mi se da će igrati neki zatvoreni dosadni fudbal, sa puno trt-mrt kontri u kojima bi neki od njihovih solidnih napadača mogao da izmulja gol... Grčka v2.0 i, ako ne bude mnogo nerešenih mečeva, lagano ispadaju u grupi.edit:typo

Edited by Oxymoron

borris_

Benzema mrsav starter :isuse:Giroud mora da igra ispred Benzeme :isuse:Svasta se ovdje moze procitatiFrancuski napad ce se cvrtjeti oko Benzeme. On je glavni igrac, to jest on je daleko najbolji napadac u ovoj ekipi. Oko njega ce kruziti Nasri, Ben Arfa, Ribery/Menez. Ben Arfa i Menez su u odlicnoj formi.Ovaj mali iz Montpellier-a je odigrao odlicnu sezonu a Sakho je na svakoj utakmici koju je odigrao napravio glupost. Zasluzeno ne ide na EP.

Timmi

pored toga sto tradicionalno navijam za njih, ja vjerujem da ovaj tim francuske moze biti jako dobar na ovom prvenstvu. pod uslovom da spanci ne odigraju dobro prvenstvo, cak se ne bih iznenadio da odu jako do samog kraja.allez les bleus!

Edited by Timmi

porucnik vasic
Koja ste gomila anglofoba. <_<
Јес'после оне дискусије о формацији код Шестка ова ти је сад баш потребна. Енглези никада нису у званичној утакмици добили Шведску, сад су попприлично распаднути, а и тренер им је Рој. Кандиадати за титулу.

Moća
Јес'после оне дискусије о формацији код Шестка ова ти је сад баш потребна. Енглези никада нису у званичној утакмици добили Шведску, сад су попприлично распаднути, а и тренер им је РојWoy. Кандиадати за титулу.

Weenie Pooh
Nema Emila Heskija vise, definitivno? :huh: To nije moja Engleska.
Pemzija, jebiga. Danas sam pročitao da je 1 Emile Heskey skupio više nastupa za repstaciju nego Le Tissier, Fowler, i Collymore zajedno :D
Kao višak mi definitivno deluju Baines (mogao je da pozove Walkera ili Richardsa) i Defoe (Sturridge, anyone?). Ovaj mali iz Arsenala će verovatno presedeti prvenstvo i tu je mogao da zove Adama Johnsona ili nekog od trojice iz zagrada, definitivno bi bili upotrebljiviji. Veliki problem će im biti odsustvo Rooneya u prve dve tekme, jer sistemi sa i bez ćelavog nomadic mamojeba prosto nimalo ne liče, ali ako to premoste bez poraza, na konju su i Ukrajini lagano meću 3-4 komada.
Baines je levi bek, za razliku od Walkera i Richardsa. A Walker je povređen, kao i Glen Johnson. Zašto svi selektori mrze Micah Richardsa ja nemam pojma, bolji je od svega što Engleska ima desno. Na kraju će mu tamo igrati Phil Jones, ili Milner."Mali iz Arsenala" je već sada bolji igrač od tog Adama Johnsona, da ne pominjemo što Walcotta može da nosi u zubima.Suma sumarum, Hodgson jeste budala ali Engleska i nema baš neke igrače na raspolaganju.

Töölönlahti
Кандиадати за титулу.
Kandidati za prolazak grupe svakako, za titulu jedino Chelsea-style, ali fino je što ih posmatraš iz prizme najviših ambicija, imponuje. :)
Baines je levi bek, za razliku od Walkera i Richardsa.
:o ... no shit, stvarno? Da, jeste levi, ali ako se Ashleyu nešto desi, može da igra Glen Johnson levo (koliko je utakmica ove godine igrao levo, 100?), a ni Lescott tu nije za baciti. Baines je Warnock koji je imao sreće da igra u slabijoj ekipi, pa se zadržao i pošto su videli da je truba, nema se za bolje. A za Chamberlaina nisam rekao da je loš, nego da će presedeti, jer je najmlađi i debitant, a Roy ne deluje kao neko ko će preterano eksperimentisati. Poveo je Downinga čovek, eeej, ja i dalje ne verujem!

Weenie Pooh

Baines je meni sasvim dobar levi bek, previše dobar za Everton. (Plus što je valjda jedini Englez koji zna da šutira penale.)A za Downinga nema opravdanja. Team Woy će igrati kao Engleska od pre 30 godina, jurnjava po krilima i gađanje visokog balvana u napadu...

henrik larsson
Larsson je dobar izvođač prekida, ima moćnu prangiju u desnoj nozi.
+1

Töölönlahti

Javio se dežurni baksuz. :isuse:michael owen ‏@themichaelowenLooking forward to tonight. I'm going for a low scoring game, possibly 1-0 to England. I have a bit of new found belief under Hodgson.... ne sećam se kad je nešto o fudbalu pogodio, verovatno i zato sve više tweeta o pikadu i snukeru.

Weenie Pooh

Owen je čak i u najboljim godinama više znao o konjskim trkama nego o fudbalu :DAli eto, pogodio je za večeras. Sranje utakmica, sranje igra, Norveška nesposobna da probije moćno statični Hodžbunker. Lep gol Younga.

gervasius twinkleminkleson

Francuska:Golmani: Ugo Loris, Stiv Mandanda, Sedrik Karaso.Odbrana: Gael Kliši, Patris Evra, Loran Košćelni, Filip Mekses, Adil Rami, Matje Debuši, Antoni Revelje.Sredina terena: Joan Kabei, Floran Maluda, Samir Nasri, Alu Dijara, Jan M'Vila, Blez Matjudi, Marvin Martin.Napad: Hatem Ben Arfa, Karim Benzema, Frank Riberi, Olive Giru, Žeremi Mene, Matje Valbuena.

Cash

a gde je Gourkuf :unsure:

gervasius twinkleminkleson

Ostao kuci.

Cash

sto je ostao, kolko znam imao je sasvim OK sezonu. A da nije i Blanc postao astrolog :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...