Jump to content

Grupa D

teacher

Recommended Posts

• Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• gervasius twinkleminkleson

26

• MayDay

23

• dillinger

19

Weenie Pooh
Ovi Svedjani su malo veci raspad. Da nema Ibre bili bi u rangu Velsa.
Znam da je ovde praksa da se pokopava svako ko ne pobedi ubedljivo, ali nisu Švedi uopšte tako loši. Mogli bi da dobiju i Engleze i Francuze ako im krene.Ovi casperovi "Tole igrači" su se sasvim lepo pokazali, igrali otvoreno i dinamično, drago mi je da im se isplatilo. Videćemo kako će se pokazati protiv ostrvskog bunkera i francuskog tiki-taka.
MocaVukotic
Bash to htjedoh reci. Ibra je stvarno veliki igrac, vjerovatno veci nego sto mu mnogi priznaju, ali Sheva je legenda :Hail:
ševčina prednost je što je najbolji kad je najvažnije, čak i u 35. godini. to je ovaj drugi vrlo retko znao. inače je veći talenat.ukrajina neočekivano gledljiva, švedska me podsetila na nas, jalova i mlitava.
gervasius twinkleminkleson

Sheva 2003, kod statue Lobanovskog. Legenda. 01_lobanovski_getty.jpgAnyhoo, solidna tekma. I Francuzi i Englezi ce imati problema sa obje ove ekipe, i ocekujem da ne prodju i Englezi i Francuzi. Englezi ce protiv Svedjana igrati kao i protiv Francuza, veoma povuceno, i pokusace na kontre i iz prekida nesto da urade.

Znam da je ovde praksa da se pokopava svako ko ne pobedi ubedljivo, ali nisu Švedi uopšte tako loši. Mogli bi da dobiju i Engleze i Francuze ako im krene.
slazem se. svedi nisu losi, mogu uzeti sigurno engleze a sa francuzima mogu fino odvaliti nereseno. imali su par sansi veceras + ibrina stativa

Ibro je bog fudbala. A dobar je i onaj žuti malac tehničar što je igrao po levoj strani.sent from planet Saturn

ševčina prednost je što je najbolji kad je najvažnije, čak i u 35. godini. to je ovaj drugi vrlo retko znao. inače je veći talenat.ukrajina neočekivano gledljiva, švedska me podsetila na nas, jalova i mlitava.
Ovaj drugi, Zlaja, je tek napunio 30. Obojca su igracine i medju najboljima u svojoj bransi u vremenu u kome su igrali. Besmisleno je osporavati kvalitete jednog na racun drugog, pogotovo kod takvih majstora.Svedska nije ni malo jalova i mlitava. U zadnjih 5 minuta utakmice imali su dve 100% prilike za gol i stalno su napadali. Pre bih rekao da je pred kraj Ukrajina bila ta koja se hvatala za slamku spasa.
MocaVukotic
Ovaj drugi, Zlaja, je tek napunio 30. Obojca su igracine i medju najboljima u svojoj bransi u vremenu u kome su igrali. Besmisleno je osporavati kvalitete jednog na racun drugog, pogotovo kod takvih majstora.
ne osporavam ničije kvalitete, samo sam previše retko gledao zlatana da radi ovo što je uradio ševčenko na nekoj bitnoj utakmici. nije on ni danas bio loš, bio je vrlo dobar, ali nije prelomio™. a matori jeste, praktično sam, iako je odavno ispao iz top ekipe. možda i nema tu razlike u čisto fudbalskim kvalitetima, rekoh da je zlatan čak i veći talenat, ali eto, mogu mirne duše da kažem da je ševčenko bolji fudbaler.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...