Jump to content

Grupa D

teacher

Recommended Posts

• Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• gervasius twinkleminkleson

26

• MayDay

23

• dillinger

19

Je li ovo Blan razvija francuski odgovor na tiki- taka? :isuse: Ne kapiram zašto baš Francuzi forsiraju ovaj 4-2-3-1 kad to nikako nije za njih, nemaju baš prava krila već trojku koja kruži oko 16, centarfora koji je odsečen i bekove koji su neiskorišćeni totalno. Za njih bi starobrazilski 4-2-2-2 bio ko poručen

Weenie Pooh
Najzabavnije će biti kad postave bunkericu i protiv Šveda i domaćina.
Upravo ovo će se desiti. Svaki Hodgsonov tim ovako izlazi na teren, u svakoj utakmici, bez obzira kakav rezultat im je potreban i ko je protivnik.Ja sam sto puta rekao da nemam ništa protiv bunkera kad se igra dobro (Mourinho, Benitez, itd.) Ali ovo Hodgsonovo je dobro samo za timove sa ambicijama WBA ili Fulhama.
ja sam se kladila na francuze i ibrove da idu dalje, a da englezi ispadaju.ocajno sam odigrala prvi krug kladionice.
trebala si na sevcenka da stavis pare cool.gif
gervasius twinkleminkleson

Gledao sam samo do pred kraj prvog poluvremena. Sve mi je potpuno ocekivano, uzasno je dosadno bilo, samo sto sam ocekivao 0:0. Naravno, posto nisam uplatio na x-x, lagano je to doslo, tradicija je zadovoljena <_< Englezi igraju tacno onako kako treba i kako jedino mogu i znaju. Jebiga, morace se njihovi fanovi s tim pomiriti. Engleska ovdje i nastupa sa mentalitetom malog tima, i jedino i tako mogu neki rezultat da naprave. Nije lijepo za gledanje, ali whatthefuck.Btw, veceras Svedjani dobijaju. Ni to se nisam opkladio, tako da ce garant doci x-2. Ibra 2 komada.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Gledao sam samo do pred kraj prvog poluvremena. Sve mi je potpuno ocekivano, uzasno je dosadno bilo, samo sto sam ocekivao 0:0. Naravno, posto nisam uplatio na x-x, lagano je to doslo, tradicija je zadovoljena <_< Englezi igraju tacno onako kako treba i kako jedino mogu i znaju. Jebiga, morace se njihovi fanovi s tim pomiriti. Engleska ovdje i nastupa sa mentalitetom malog tima, i jedino i tako mogu neki rezultat da naprave. Nije lijepo za gledanje, ali whatthefuck.Btw, veceras Svedjani dobijaju. Ni to se nisam opkladio, tako da ce garant doci x-2. Ibra 2 komada.
2-0 za Ukrajinu, Svedjani su jako losi u gostima. Ibra tu sam nece moci nista.
Englezi kao da igraju s punom sviješću o vlastitom potencijalu. Najzabavnije će biti kad postave bunkericu i protiv Šveda i domaćina. Mogli bi daleko dogurati, nova Grčka.
+1Celsijeva skola.Sta je ovo sa Ukrajincima, vecina poznatih igraca je na klupi, a u startnoj postavi ima i nekih, meni, anonimnih igraca?Ovo ce morati Ibra da resava, ali ovu utakmicu nema sanse da odgledam celu.edit: proverio nepoznata imena, Tavria, Dnipro, CSKA Kiev itd. Toletovi igraci. Edited by casperbgd
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...