Jump to content

Grupa D

teacher

Recommended Posts

• Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

30

• gervasius twinkleminkleson

26

• MayDay

23

• dillinger

19

englezi su toliko jadni... sve sa aslijem na poluspicus druge srane francuzi kao da zele igrati malog fudbala i to samo sa odabranom rajom, benzema, nasri, riberi i ponekad evra i maluda smiju da pipnu loptu. i sve to u nekih deset kvadratnih metara. btw, benzema je car od male raje.jedini sudija je gotivan... ne jebe ove padavicare od engleza a ni riberija. jos im se najebe majke majcine kada ga pogledaju.
U potpunosti se slazem, jedina svetla tacka je sudija koji je pustio igru. Ali nazalost Engleze igra ne interesuje, dabogda nesrecno ispali na neku gol razliku. Govna.
kud u maglu Simoviću

možda im se vezale noge od značaja utakmice cenim da im je, oboma, važnije da ne izgube, a bodove će kupiti protivu šveda i ukrajinaca

pa jest i to malo, ali mnogo je dosadna utakmica..
To svakako, ja se konačno zavalio ispred TV-a, sve sam propustio do sada zbog nekog putovanja, kad ono - prc - autobus.
možda im se vezale noge od značaja utakmice cenim da im je, oboma, važnije da ne izgube, a bodove će kupiti protivu šveda i ukrajinaca
ja sam se kladila na francuze i ibrove da idu dalje, a da englezi ispadaju.ocajno sam odigrala prvi krug kladionice.
englezi su toliko jadni... sve sa aslijem na poluspicus druge srane francuzi kao da zele igrati malog fudbala i to samo sa odabranom rajom, benzema, nasri, riberi i ponekad evra i maluda smiju da pipnu loptu. i sve to u nekih deset kvadratnih metara. btw, benzema je car od male raje.jedini sudija je gotivan... ne jebe ove padavicare od engleza a ni riberija. jos im se najebe majke majcine kada ga pogledaju.
Goru utakmicu skoro nisam gledao. Jebeni TSL nivo. Šteta Benzeme, što nema više prostora. Englezi govna.

Englezi kao da igraju s punom sviješću o vlastitom potencijalu. Najzabavnije će biti kad postave bunkericu i protiv Šveda i domaćina. Mogli bi daleko dogurati, nova Grčka. Predviđam da će Francuzi u jednoj od 2-3 slijedeće tekme imati posjed 75% i pući iz kontre.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...