Jump to content

Grupa C

teacher

Recommended Posts

• Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

52

• gervasius twinkleminkleson

66

• Weenie Pooh

35

• James Marshall

37

Nije bash spektakularna utakmica, ali iskreno, ocekivao sam da bude daleko slabija. Ocekivao sam da se Italijani dobro postave, ali nisam ocekivao da ce i ovako visoko napadati Spance. Cassano je car :wub:

Voleo bih da ih Italijani napune u drugom poluvremenu
bilo bi dobro, pa nek sledeći put španci dođu bez ijednog špica među 23 igrača, koji će im kurac?elem, italijani igra klasičnu navlakušu, pirlo do isturenog, istureni mu odmah vraća, a pirlo onda šalje dugu loptu na jedno od krila, i onda prodor ili centaršut. jedna da uđe biće dobro. dosta su agresivni na španskoj polovini, ali ne previše, valjasačuvati snagu za drugo poluvreme.

Nadam se da ce Prandelli zamjeniti Balotellija, djeluje prilicno nervozan. Ovo je mozda prava utakmica za Di Natalea, iako je rjetko kad dobro igrao za repstaciju.

Malo mi neozbiljno deluje ova Del Boskeova ideja da će lažnom devetkom namamiti Italijane da pokvare formaciju. Nisu ni oni veslo sisali. A španska odbrana deluje dosta klimavo, uključujući tu i Busquetsa.

Strajnić dominira.. :D
Vinsent Arbeola Đeknarini, za prijatelje Straja? :isuse: Školski primer disciplinovanog i dobro pripremljenog komentatora. Čita sve što mu piše na papirima, od toga koji fudbaler igra za koji klub, do toga koliko je Del Boske dao golova za Madrid. Pa kad završi, on krene ispočetka. A ako mu je neko nečitko napisao par imena bože moj, šta se tu može...Samo se pitam da li je rešio misteriju zašto Podolski ne počinje utakmicu za Bayern.
maggio je dvojka, valjda.
fala!
Nije bash spektakularna utakmica, ali iskreno, ocekivao sam da bude daleko slabija. Ocekivao sam da se Italijani dobro postave, ali nisam ocekivao da ce i ovako visoko napadati Spance. Cassano je car :wub:
i ja sam očekivao mnogo veće smaranje. sviđa mi se ova Italija (sa izuzetkom Balotelija).
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...