Jump to content

Grupa C

teacher

Recommended Posts

• Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gervasius twinkleminkleson

66

• MiddleClass

52

• James Marshall

37

• Weenie Pooh

35

U 6 duel dve najlepse himne na svetu.
Lepe su, ali baš hrabra izjava :) Ima tu i Marseljeza i Lijepa naša, pa ni God save nije loša.Nego ne videh Balotelija, da li je pevao?Da ne zaboravim Forza Italia!
arbeola :lol: pa on nije odgledao fudbalsku utakmicu poslednjih x godina.
Ili ti nisi gledao, bar ove sezone. :P Igrao je, gotovo standardno.
Ili ti nisi gledao, bar ove sezone. :P Igrao je, gotovo standardno.
bojim se da ne znas o cemu ja pricam. ON je strajnic, ne arbeloa, pardon, arbeola Edited by Timmi

El ovo Strajna reko "Vinsent del Boske" ili sam precuo? :Dedit: Nisam, evo ga opet :isuse:

Edited by Giggsy
bojim se da ne znas o cemu ja pricam. ON je strajnic, ne arbeloa, pardon, arbeola
:isuse: Jbg, nisam prmetio sta si napisao. Straju nisam cuo, gledam na strimu.

užasno slabo pratim fudbal u poslednje vreme, a nisam ni video sastave na početku--ko je italijanska dvojka? vrlo mi se sviđa kako igra.

Edited by malkin
užasno slabo pratim fudbal u poslednje vreme, a nisam ni video sastave na početku--ko je italijanska dvojka? vrlo mi se sviđa kako igra.
maggio je dvojka, valjda.
MiddleClass

Jbt, Italja jednom presla centar i stvorila vise no Spanija sa posjedom od 99%... hoce da se usetaju u gol. :isuse:

MocaVukotic

dobra italija, de rossi odličan, pirlo raspoložen, moglo bi biti čupavo za špance, samo da ovaj kreten balotelli ne usere nešto.

Za sada dobra utakmica, ali Strajnić dominira.. :D Strašno mi se sviđa formacija Španaca, jedva čekam da vidim akciju iz koje će dati gol.. ;)послато са тапатока

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...