Jump to content

Grupa C

teacher

Recommended Posts

• Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

52

• gervasius twinkleminkleson

66

• Weenie Pooh

35

• James Marshall

37

taj iza je brazilski radijski komentator...eee fernando..pitaj ramiresa kako se lobuje -_-
Jedino ako ne prenosi na španskom, ovo sa portugalskim nema veze, doduše, i ja bih rekao da je ovo neki južnoamerikanac, ali Brazilac nije sto posto, ovoliko kotrljajućih R a totalno odsustvo onog ružnog Š iz portugalskog
alonso je u drugom poluvremenu svaku loptu dodao unazad.
Čudo jedno, a Španija je inače jedna toliko direktna reprezentacija, sve guraju pravo napred, run & gun...BTW, ja goreg Busquetsa nisam video od ovog danas (u prvom poluvremenu).

Mislim da su Hrvati u depresiji, već su računali da će Španci nakantati Italijane, i da će oni te očajne Italijane dobiti nekako a da će Španci protiv njih odmarati. Poslije ovakve utakmice i odlične Italije ta računica pada u vodu.

Jedino ako ne prenosi na španskom, ovo sa portugalskim nema veze, doduše, i ja bih rekao da je ovo neki južnoamerikanac, ali Brazilac nije sto posto, ovoliko kotrljajućih R a totalno odsustvo onog ružnog Š iz portugalskog
nisam ja rekao da je brazilac na osnovu toga s kojim jezikom prica nego je ovaj hrvacki komentator rekao...nebitno. stvarno je kralj i voleo bih da imamo i mi 1 takvog komentatora..prvi mec koji sam pogledao do sada na ep i veoma sam zadovoljan igrom. steta sto balo i fernando nisu dali golove...

ipak dobar rez za italijane. posle gola su pali, pirlo je stao, giovinco nije uspeo da nadoknadi, plus je izašao i cassano, imali su dosta sreće da ne izgube.tekma ko zmaj, i taktika i tehnika, ima ženske ima sve...

Izgrlise sa na kraju bratski ko da su i jedni i drugi vec prosli :D
pa jab reko da faktički već jesu. Prejaki jedni i drugi. Kod Španaca sam očekivao malo zasićenja, ništa od toga. Talijani mnogo bolji nego što sam mislio, imaju sve potrebno za visok plasman.
ipak dobar rez za italijane. posle gola su pali, pirlo je stao, giovinco nije uspeo da nadoknadi, plus je izašao i cassano, imali su dosta sreće da ne izgube.tekma ko zmaj, i taktika i tehnika, ima ženske ima sve...
Chini mi se da ih sam gol nije toliko pogodio, mislim da su izgubili snagu pri kraju. Za ostalo, potpis.Najdraze mi je zbog Prandellija. Odlican trener, sjajan chovjek. Danas odlicno postavio igru, svaka cast. I Cassana. Prije pola godine mu je zivot bio u opasnosti, danas igrao odlican mec na EP.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...