Jump to content
teacher

Grupa C

Recommended Posts

Ruxin

Aj ako neka iskopa neka postavi taj penal za Španiju, toliko pričate o tome a ja nisam ni video. :( Biće da sam gledao Italiju u tom trenutku...Onaj za Hrvate je čist, ali jbg, što kaže Šef dešava se...ne mora sve biti zavera od strane mafiosa.

Venom
Ajde ti meni reci sta su cinjenice u fudbalu. Konacan rezultat. Dosudjeni penal. Onda je najbolje da ovde pisemo rezultate i da cinjenicki znamo sve. Za mene je cinjenica da Hrvatima nisu svirali cist penal i da su Hrvati pokradeni. Moje misljenje je da Spanci nisu nadigrali Hrvate i da su debelo visili za prolaz dalje.
Ne pisemo rezultate zato sto nismo ovde da prenosimo cinjenice i podatke (za to imamo Acu i Mijaljevica), nego da razmenimo misljenja. Nemam ja nista protiv tvog misljenja, da je Hrvatska pokradena, ali osim sto je ono pogresno (sto je jeli moje misljenje), to je ipak samo misljenje a ne cinjenica. Mislim, bio je jos jedan sto nije kapirao sta zapravo znaci cinjenica.http://www.youtube.com/watch?v=o7Q6ga6RVRw

yolo
Ne shvacam ovo hailovanje Hrvata i njihove igre, kao i Bilica i njegove jake taktike. Cassano je dao gol u 35 minutu, za 55 minuta su imali 1 kontru i 1 veliko nista. Kao da su cekali da Irci zavale gol zabarima. Taktika Bilica posle primljenog gola je, u najmanju ruku - diletantska. Umesto da pojaca/osvezi sredinu, posto nisu mogli da zadrze loptu vise od 30 sekundi, on je ubacio Jelavica i Eduarda. Naravno, obojca nisu videli loptu do kraja.
pricas o poslednjih 7-8 minuta. hejlovanje bilica (od mene) se odnosi na sveukupni dojam koji je ostavio. da je napravio tim koji ima vise elemente vrhunskog klupskog tima nego reprezentacije. tim koji je sastavljen od sasvim prosecnih evropskih klupskih i (samo) jednog vanserijskog igraca, tim koji je kao celina dosta vise nego prosti zbir individualnih kvaliteta - strinici, perisici, rakitici, vide i slicno. sa jasno definisanom ulogom svakog na terenu, pritom odlicno odabranom da ljudi daju svoj maksimum. nema takvih ekipa puno na ovom prvenstvu i cini mi se zapravo da su hrvati uz nemce u tom pogledu otisli najdalje na EURO2012 od svih ekipa. drugi razlog za hejl od mene je izvanredna motivisanost tima. treci to sto covek gleda sta se desava na terenu i ima plan B tako da igra na greske protivnika, recimo kompletna promena kompozicije tima u drugom poluvremenu protiv italijana i preokret od totalne inferiornosti do totalne superiornosti na terenu. dodao bih tu i postavku igre protiv spanaca bez obzira na rezultat - nema puno timova na planeti koji su ove uspeli da nateraju da u trenucima izgledaju kao grogirani bokser na konopcima. jeste da je SBBKBB ali bih jako voleo da vidim tih zadnjih 30 minuta da je rakitic zabo go kasiljasu.totalni opozit ove price su spanci koji su na svakoj poziciji imali igraca za jednu do dve individualne klase iznad, a kao tim su izgledali kao nemotivisana druzina koja je izasla na teren da otalja. ili francuzi. Edited by gazza1

bergasa19
Njemački sudac Wolfgang Stark sa svojim sunarodnjacima-pomoćnicima više neće suditi na Europskome nogometnom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini.Odlučila je tako UEFA-ina Sudačka komisija na čelu s povjerenikom Pierluigijem Collinom, koja je sankcionirala pogreške 42-godišnjeg bankara u dvoboju trećeg kola C-skupine između Hrvatske i Španjolske.
<_<

Otto Katz
sa jasno definisanom ulogom svakog na terenu, pritom odlicno odabranom da ljudi daju svoj maksimum. nema takvih ekipa puno na ovom prvenstvu i cini mi se zapravo da su hrvati uz nemce u tom pogledu otisli najdalje na EURO2012 od svih ekipa. drugi razlog za hejl od mene je izvanredna motivisanost tima.
Češka. Od kakvih su tek govana oni napravili pitu (sami bi rekli: ispleli bič). Pa i Grcite. Ali naravno, da, Hrvatska pripada ekipama koje su izvukle maximum iz ograničenog potencijala. Opozit su Holandezi i Rusi. Ostali aj tink iz realni.

stoka

Ne vredi na ovim prostorima ocenjivati igru Hrvatske. Jer ako umanjuješ kvalitet njihovih igrača i igre, onda ćete optužiti da iz tebe progovara mržnja prema Hrvatima kao naciji. Opet, ako ih previše hvališ, optužiće te da si jugonostalgičar ...Tako da se neću upuštati u neku analizu njihovih nastupa, ali ću samo reći da je Hrvatska više od 15 godina, skoro u kontinuitetu, među 10, 15 ekipa na Fifinoj listi. Da su do sada učestvovali na tri svetska i 4 evropska prvenstva, dakle, od 1996. godine propustili su samo dva velika takmičenja. Da su bili treći na svetu i dva puta u četvrtfinalu evropskog prvenstva. Da su, što u službenim, što u prijateljskim mečevima, pobeđivali svetske šampione Italiju, Nemačku, Argentinu, Španiju, da su pobeđivali evropske prvake Dance ...Drugim rečima, njihovi rezultati su ponajmanje plod slučajnosti. A što se tiče teze o limitiranosti njihovih igrača, ta priča niti je dokaziva niti ima nekog značaja, jer je fudbal (ipak) kolektivni sport i snaga nekog tima nije jednostavan zbir individualnih kvaliteta igrača tog tima ...

Edited by stoka

Guest
This topic is now closed to further replies.