Jump to content

Grupa B

teacher

Recommended Posts

• Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

45

• Weenie Pooh

38

• gervasius twinkleminkleson

25

• Krampa

25

Prvih 15-20 minuta su Danci bili zbunjeni. Posle gola sasvim druga prica. Prolaze im presing ko od sale. Spakovace im Danci jos jedan gol.

Edited by bergasa19
Weenie Pooh

Dobar fudbal, još bolji rezultat :jerry:Kad sam tipovao na Holanđane da osvoje, nisam znao da im je Mathijsen povređen - ova odbrana stvarno deluje jako klimavo, ne znam da li su neuigrani ili šta je u pitanju. Napred su dosta toga uradili, ali Agger i ekipa se čupaju dosta dobro :Hail:Dancima svaka čast, deluju dosta limitirano ali daju sve od sebe. Stukli su lep i jednostavan gol, trebalo je i drugi iz kornera pa da svima krenu prisećanja na '92.Straja se smorio, ne znam šta je očekivao od Orača, da utrpaju 6 golova za jedno poluvreme?

Stvarno ne razumem kako iko može da gotivi ekipu kojoj sredinu čine De Jong i Van Bomel, a svi skupa su grupa masovno tetoviranih vutrošabana. Užas.

danci igraju na iznenadjenje. olandjani su jos uvijek u soku da se ovi uspjeli plasirati...sve ali bendtner :lol: pa za njega je savo milosevic maradonaostali iz danske lige nisu ni za pomena ali jedna stvar im se mora priznati, i pored toga sto trce iz kukova, lopta im je neko strano tkivo, nemaju brzinu i tehniku...bore se ljudi jbg

porucnik vasic

Добро је да Робен кад је погодио пречку није био себичан. Ван Перси као дух, но овај као да му је Короман брат близанац.

Cane Vukic Prebranac

Симон Поулсен је оперисан од фудбала. Холандија ће бити последња у групи, уколико нешто не ураде у другом полувремену.

Weenie Pooh
Добро је да Робен кад је погодио пречку није био себичан. Ван Перси као дух, но овај као да му је Короман брат близанац.
Pa bio je i sam u odličnoj poziciji, ništa nije pogrešno uradio. Ali par minuta ranije je dodao (loše) kad je trebalo sam da završi.Inače, Narandžasti šaketaju kao blesavi. Jeste da ni Agger ni Kjaer nisu nežni, ali njima je to u opisu radnog mesta. A ovima napadači kad god se okrenu, gledaju da odvale šamar nekom. Sve slučajno, naravno.
Inače, Narandžasti šaketaju kao blesavi. Jeste da ni Agger ni Kjaer nisu nežni, ali njima je to u opisu radnog mesta. A ovima napadači kad god se okrenu, gledaju da odvale šamar nekom. Sve slučajno, naravno.
U posljednjoj akciji kad je RVP išamarao dvojicu ga prije toga baš krvnički nagazili.
Inače, Narandžasti šaketaju kao blesavi. Jeste da ni Agger ni Kjaer nisu nežni, ali njima je to u opisu radnog mesta. A ovima napadači kad god se okrenu, gledaju da odvale šamar nekom. Sve slučajno, naravno.
Da, van Persie mlatara rukama k'o Petar jebeni Popovic. Samo sto ovaj poslednji to radi iz neznanja.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...