Jump to content

Grupa B

teacher

Recommended Posts

Nemci bi mogli da ispadnu. Kad god su otisli na neko prvenstvo kao veliki favoriti podbacili su( SP 1994,SP 1998,EP 2000).
Ne bih se složio. Na SP 1990. i na EP 1996. su isto tako bili veliki favoriti. Uostalom, ni sad nisu prvi favoriti (to su Španci). Pride, ne bih se složio ni da su na EP 2000.godine bili ikakvi favoriti obzirom da su već na SP 1998. djelovali prilično staro i potrošeno, a nisu napravili nikakve izmjene u timu već su vodili Koepkea sa 105 i Matthaeusa sa 109 godina. Mene je iznenadilo i to što su uzeli bod vrlo solidnoj Rumuniji.
I ja mislim da ce im biti dosta teze nego na prethodnim takmicenjima jer na ovom prvi put igraju kao jedan od glavnih favorita.Inace, ovo ce im biti najmladji tim ikada na nekom velikom takmicenju.
Nijemci su to. Andreas Brehme favorita jest zajebana stvar kad imaš najmlađi tim na prvenstvu no veći problem bi mogao biti šok Bayernovih igrača (Neuer, Lahm, Boateng, Badstuber, Schweinsteiger, Kroos, Mueller, Gomez) zbog onog poraza u finalu Lige prvaka. Najveći od svih problema, naravno, jest spisak protivnika u grupi. Pridružujem se Milogledu u kenjanju po ždrijebetu koje je ovu grupu iždrijebalo. Edited by ArleKino
  • Replies 635
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

45

• Weenie Pooh

38

• gervasius twinkleminkleson

25

• Krampa

25

Nadam se samo da tekma Portugal-Holandija neće biti krkanluk i šabanluk kao na SP 2006. Valjda samo navijači oba tima nisu kartonirani.

Vogts: "Özil-Khedira-Schweinsteiger je najbolji sredisnji trio na svetu. Ne znam nijednu ekipu, koja igra sa toliko ritma i agresivnosti kao Nemacka"

SleeperSleep

svajni igra dosta slabo ove godine, barem ono sto sam ja gledao.nemci su mocni ali i prilicno suplji pozadi. u svakom slucaju, bice ih zadovoljstvo gledati, kao i uvek.

Pokojni Ruxin

Koje su šanse da Gece/Rojs dobiju neke ozbiljnije minute?:nastavljamdasmaramsafantazijem:

Mark Rothko
svajni igra dosta slabo ove godine, barem ono sto sam ja gledao.
Imao je nekoliko gadnih povreda još od kraja prošle godine. Prvo je protiv Napolija slomio ključnu kost, a kada je počeo da igra opasno sjebe članak i to je kasnije često obnavljao.Nešto ga je Beckenbauer kritikovao da spada u igrače koji se sporo vraćaju zbog staha od obnavljanja povrede.
MiddleClass
Koje su šanse da Gece/Rojs dobiju neke ozbiljnije minute?:nastavljamdasmaramsafantazijem:
Stavi Surlea! Dortmund nema prodju u repci. Mozda ce dati stopera...
porucnik vasic

Немци и Португал вероватно најинтересантнија утакмица првог круга у свим групама. Надам се да ће због фантасија, ван Перси да проради.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...