Jump to content
teacher

Grupa A

Recommended Posts

SleeperSleep

prvaci evrope, bez poraza. po imenima, naravno.

Zaz_pi

Tesko ce i grupu proci jer ih zabole da igraju. Dik se nije nametnuo. :)

Filipenko

Ruska reprezentacija je velika misterija. Imaju odlična imena, prave bisere od igrača, izvanredno se komplementuju u timu, striktno teoretski govoreći. Liga im je odlična, svake godine sve bolja. Međutim, na velikim takmičenjima (pa i u kvalifikacijama) prosto ispare. Uopšte mi nije jasno zašto. Može biti da je to delimično do forme. Videćemo kako će biti sada kada su konačno uskladili svoje nacionalno takmičenje sa međunarodnim kontinentalnim takmičenjima, tj. kada su počeli da igraju ligu po sistemu jesen-zima-proleće, umesto tokom kalendarske godine.Što je najgore, toliko su ludi, da ne može uopšte da se kaže da će neki igrač podbaciti pa se to loše odraziti na reprezentaciju, jer ama baš svako ima i potencijal i tendenciju i da podivlja i odigra fenomenalno, i da potpuno podbaci, i to nezavisno od toga kako je igrao tokom sezone. Sudeći po skorašnjim transferima, i dalje imaju tu tendenciju da kada se jednom prodaju i uđu u ozbiljan keš sporije ili brže nestanu. U svakom slučaju, velika su misterija. Voleo bih da iznenade sve, ali ko će ga znati. Poljska i Češka bi mogli da imaju...hm...veliki motiv da dobro odigraju protiv njih :PAko bude standardno igrao Pavel Pogrebnjak, prognoziram da će biti u idealnih 11 šampionata i da će nositi Rusiju na ovom prvenstvu do lepog rezultata.

Edited by Filipenko

Zaz_pi

Motivacija i disciplina. Na proslom EP su igrali fenomenalno i dosli do 1/2 finala. Zatim su u kvalifikacijama za SP podbacili jer su se raspali u Sloveniji iako su bili razmontirali Slovence u Moskvi, po igri. A, raspali su se zbog nediscipline u ekipi. Mislim da je bas pred utakmicu sa Slovenijom bilo onog lumpovanja po hotelu :unsure: U principu, ruske ekipe cesto padnu zbog motivacije a to onda ode u nedisciplinu u mnogim sportovima iako imaju izvanredne igrace. Hokej je vrlo upecatljiv primer.Meni se cini da se Dik :P uopste nije nametnuo i da ce imati velikih problema. Narocito sto ce igrati protiv Poljaka kod njih, gde ce ovi biti motivisani dodatno, a ni sa Cesima nece biti mnogo drugacije.PS Ne bi me iznenadilo da na tim utakmicama bude velikih nemira. Doci ce dosta Rusa a Poljaci ce krenuti u provokacije i bice belaja. Nadam se da ce ipak poljska policija sve to dobro odraditi i da nece biti velikih problema.edit: imaju

Edited by Zaz_pi

dillinger
Ruska reprezentacija je velika misterija. Imaju odlična imena, prave bisere od igrača, izvanredno se komplementuju u timu, striktno teoretski govoreći. Liga im je odlična, svake godine sve bolja. Međutim, na velikim takmičenjima (pa i u kvalifikacijama) prosto ispare. Uopšte mi nije jasno zašto. Može biti da je to delimično do forme. Videćemo kako će biti sada kada su konačno uskladili svoje nacionalno takmičenje sa međunarodnim kontinentalnim takmičenjima, tj. kada su počeli da igraju ligu po sistemu jesen-zima-proleće, umesto tokom kalendarske godine.
Eh, koliko je to pomoć a koliko ne.Baš na prošlom prvenstvu toliko je bilo reči u javnosti o njihovom proleće - jesen kalendaru koji im je ustvari i pomogao, jer su igrači u sred svoje sezone i mogli da trče u 120. minutu protiv Holanđana kao i u prvom. U tom meču evidentna je bila razlika u fizičkoj spremi u korist Rusa.

Filipenko

Rusija razmontirala Italiju. 3-0, laganica. Doduše, bio je ravnopravan meč dobrih 60-ak minuta, sa šansama na obe strane. Međutim, zna se šta sledi na kraju kad se naštancuju tenkovi i kaćuše...

Кристофер Лумумбо
Rusija razmontirala Italiju. 3-0, laganica. Doduše, bio je ravnopravan meč dobrih 60-ak minuta, sa šansama na obe strane. Međutim, zna se šta sledi na kraju kad se naštancuju tenkovi i kaćuše...
rusija ispada, talijani idu jako do samog kraja?

189-
rusija ispada, talijani idu jako do samog kraja?
ja tipujem na italijane kao sampione

Cash

italijane ce Hrvati da razmontiraju ko svabe 98 <_<

Cash
ja tipujem na italijane kao sampione
sampioni u cemu. Mozda da mogu da pojedu najvse makarona :lol:

189-
sampioni u cemu. Mozda da mogu da pojedu najvse makarona :lol:
to sigurno :lol:nekako cenim da sva ova sranja sto imaju i da ce jedva proci grupu kao i obicno samo pomoci tome da na kraju odu do finala i pobede :D jbg mora biti nekog iznenadjenja

Cash

Sta ja znam. Svidelo mi se kako su igrali kvalifikacije. Ali nesto nisam siguran da mogu dalje od polufinala. Cak stavise bice im jebeno i grupu proci bas gadan raspored imaju.

Zaz_pi

Italija je imala fenomenalne sanse koje nije iskoristila pre golova Rusije.

Cane Vukic Prebranac

Пољаци деру Грке 3:0, Левандовски два комада, нација у екстази, фајт са Русима у најави.Руси и Чеси 0:0 или 1:1, нешто килаво и досадно углавном.

Otto Katz

Poljska himna. :cry:

Guest
This topic is now closed to further replies.