Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

20 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Taj milje mi je neviđeno poznat. Ja sam već godinama u gardu čekajući da me neko openali u ulozu u kojoj sam, a s obzirom na aktivizam i stavove 

Ceo dan peglam (iskreno, sa zadovoljstvom) homofobe u familiji :heart:

Tuk na luk :naughty:

 meni zena imala raspravutm  jutros u frizeraju. poceli su sa - bolje da umrem nego da mi sin bude peder. onda zenica mi uzela bankutm , pa su zavrsili sa - pa jeste, bolje da bude peder nego recimo narkoman. :s_p:

  • Haha 4
Link to comment

Samim tim što nema navijača je dovoljno jasan znak da je situacija hendlovana po PSu. Ne razumem zašto je podizan ulog i pritisak, možda je ipak igranka za strance i neke pregovore sa njima. Vidite šta mi rade, sicilijansko otvaranje. 

 

Ovaj sa srbin.infu je u transu, priča o tome kako su Vučiću možda naredili da pije neke tablete. :lolol: a ima tako mekan, feminiziran glas. Primili bi ga sa druge strane ograde na žurku očas. 

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Izgleda da je ideja da bude prajd-setnje, a onda da bude i litija-setnje kasnije...

I to mu je win-win situacija.Prošetali i jedni i drugi a milicija™ uspešno trenirala strogoću.

 

A i otvara mu se put da narednih mesec dana kuka koliko ga je koštalo u sred krize da izvede toliko policije,jer eto narod nije hteo da ga sluša.

 

 

  • +1 3
Link to comment
Quote

Prepreke i problemi sa kojima se suočio Evroprajd biće deo narednog izveštaja o Srbiji, rekao je za N1 izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Vladimir Bilčik.

 

“Šta god da se dogodi ovde u Beogradu to će se odraziti na moj naredni izveštaj o Srbiji”, rekao je Bilčik pred Evroprajd šetnju.

 

https://rs.n1info.com/vesti/bilcik-svestan-sam-uticaja-moskve-evroprajd-ce-biti-u-sledecem-izvestaju/

  • +1 1
Link to comment

jbg to nam je sto nam je

pokusacu da danas suspendujem sve razloge i nacine i likujem sto je ipak i ovakav prajd odrzan i uzivam u svakom skvicanju prosecnog mileta na srpskom fejzbuku...

 

msms drugih razloga za radost oko ovog dogadjaja nema, moram si udesiti ovako

Edited by InvisibleLight
  • +1 5
Link to comment
11 minutes ago, Mos said:

Samim tim što nema navijača je dovoljno jasan znak da je situacija hendlovana po PSu.

Grupa od nekoliko desetina huligana stigla je nešto posle 16 sati ispred Hrama Svetog Save na Vračaru, a plan je da u svakom trenutku krenu ka centru grada. Mladići su mahom obučeni u crne dukseve i majice, nose maske, kačkete i kapuljače.

https://nova.rs/vesti/hronika/foto-huligani-stigli-ispred-hrama-maskirani-i-uzvikuju-pederi-pederi/?ref=fbnova

  • Hvala 1
Link to comment

prajda je mrljavo a ove.druge nisam ni videla. ima.da iskisnemo nezsboravno.

ajm in bejbe. ajm in. imam i narukvicu isuse.gif [emoji38]ol:

ako neko vidi barjak af23 neka javlja dje su..ja sam visinski ometena

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto







  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...