Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

1 minute ago, Mos said:

Meni su te middle class mamike gore od pokislih litijaša. Njih većinsko stanovništvo smatra za 100 čudaka na kiši, koji služe za pravljenje mimova na kraju krajeva. Mamike pokreću planine, a socijalna komunikacija im je efikasnija i brža od bilo koje društvene mreže. Da ne pričam što bi trebalo po defaultu da su osetljivije na tudje muke i probleme. 

garant bi na izborima presle cenzus

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Meni su te middle class mamike gore od pokislih litijaša. Njih većinsko stanovništvo smatra za 100 čudaka na kiši, koji služe za pravljenje mimova na kraju krajeva. Mamike pokreću planine, a socijalna komunikacija im je efikasnija i brža od bilo koje društvene mreže. Da ne pričam što bi trebalo po defaultu da su osetljivije na tudje muke i probleme. 

U pravu si skroz, ja se plasim da sad otvorim fejsbuk mojih kumova. Do sad su bili samo antivakseri i ravnozemljasi :sad:

  • +1 1
  • Haha 6
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

U pravu si skroz, ja se plasim da sad otvorim fejsbuk mojih kumova. Do sad su bili samo antivakseri i ravnozemljasi :sad:

Nema sta da se plašiš, sad su i litajši... MMW... :fantom:

 

To je razvojni put...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Nema sta da se plašiš, sad su i litajši... MMW... :fantom:

 

To je razvojni put...

 

1 minute ago, Filozof manijak said:

Sad ni kumovi ne valjaju.

Ni mamike.

 

Pa imaL koga da valja ikako? :sad:

Ja ne mogu da kazem za njih da losi ljudi, daleko od toga, jednostavno nesto se desilo od neke 2015-te, kao da su pohadjali neke kurseve sekti. Mene kao drkadziju ne smaraju sa teorijama zavera, ali ono malo sto sam cuo se granici sa uticajem nekih teskih droga.

Link to comment

Ovi antprajd govnari su ozbiljno agresivni prema medijima, bukvalno ko god olrene objektiv ka njima dbija pretnje gađanje predmetima...
Meni izgleda da su pičkice nemoćne i da hoće iz kože da iskoče



....shiit has hit the fan.

  • +1 5
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

U pravu si skroz, ja se plasim da sad otvorim fejsbuk mojih kumova. Do sad su bili samo antivakseri i ravnozemljasi :sad:

 

Moje je umno kidnapovala jedna budistička sekta. Druženja više nema, naravno. Nit oni smeju mnogo da se druže van kruga, nit sam ja za razgovore o tome da se svi problemi rešavaju dovoljno dugačkim čantanjem.

Link to comment

Realno je Vucic izbegao da ide na celu kolonne ruku pod ruku sa ambasadorima i da mase zastavicom.Puna kapa.Da je sve lepo proslo ove godine,sledece bi vec morala Suzi da mu sprema kostim.

  • +1 1
Link to comment

Pa jbte....


Evropska prajd asocijacija saopštila je danas da je posle više nedelja intenzivnog međunarodnog pritiska premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila da može da se održi šetnja u okviru Evroprajda zakazana za danas od 17 sati.

Kako se navodi u saopštenju, hiljadama aktivista na trasi šetnje koja će krenuti od Narodne skupštine priključiće se brojne diplomate, članovi Evropskog parlamenta, kao i drugi evropski i međunarodni lideri.





....shiit has hit the fan.
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

 

Ja ne mogu da kazem za njih da losi ljudi, daleko od toga, jednostavno nesto se desilo od neke 2015-te, kao da su pohadjali neke kurseve sekti. Mene kao drkadziju ne smaraju sa teorijama zavera, ali ono malo sto sam cuo se granici sa uticajem nekih teskih droga.

Covek treba da bude jako obrazovan i svestan gomile stvari da bi se odupreo teorijama zavere... Nisu ti ljudi sami krivi sto veruju u gluposti...  Teorije zavere jako lepo ispiraju mozak, a Youtube algoritam samo filuje... Ako imaš viška vremena, nema granice... 

 

Icke, Deniken i Telinger su bili rodonačelnici i u njihovo vreme je bilo na nekom nizem nivou, jer je jbg trebalo knjige čitati, ali sad je otišlo sve u majčinu sa Youtubetom...

 

Mislim, ja prvi pratim kanale sa teorijama zavere, samo sto u to ich ne verujem, nego to gledam kao loš sf... 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Covek treba da bude jako obrazovan i svestan gomile stvari da bi se odupreo teorijama zavere... Nisu ti ljudi sami krivi sto veruju u gluposti...  Teorije zavere jako lepo ispiraju mozak, a Youtube algoritam samo filuje... Ako imaš viška vremena, nema granice... 

 

Icke, Deniken i Telinger su bili rodonačelnici i u njihovo vreme je bilo na nekom nizem nivou, jer je jbg trebalo knjige čitati, ali sad je otišlo sve u majčinu sa Youtubetom...

 

Mislim, ja prvi pratim kanale sa teorijama zavere, samo sto u to ich ne verujem, nego to gledam kao loš sf... 

Da bravo, secam se u doba korone, zali se kum zasto mu Fejsbuk stavlja neka upozorenja na okacene jutub od poznatih strucnjaka iz Amerike. Tom zadnjem znam da su oduzeli pravo na rad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...