Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

Ali se namestio da mogu da ga guze i zbog tog, prosto dao je kartu protivniku... Plus, pokazuje nesposobnost da održi stabilokratiju, što je USA i EU jedino bitno...

 

Može on da spinuje sebi da je on to sve dobro odradio, ali tamo gde se prati, nisu penzioneri opčinjeni Pinkom i JJ...

 

 

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, Time Crisis said:

šta je AV dobio ovim igrokazom

Celom svetu demonstrira moć da uspešno kontroliše i manipulira obe zaraćene civilne strane kao i uniformisanim silama države.

Aplauz od mene!

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Izgleda da je ovo bilo samo da sto manje izgubi.

   Šta da izgubi? Zamesio je ceo ovaj kermes da bi nezapaženo prošlo da se zadužio još milijardu kod Arapa ili da bi zabašurio dil oko tablica? A da to nije uradio desilo bi se tačno šta? Rumunski scenario? Kad bih ulovio notornu zlatnu ribicu, jedna od 3 želje bi mi svakako bila da dobijem 2 sata sa izraelskim savetnicima i da mogu da ih pitam šta hoću. I naravno da mi odgovore.

  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, Lena said:

Nova.rs saznaje da je nakon diplomatskih napora u prevogorima između Evropske unije i kabineta predsednice Vlade Srbije postignut dogovor po kome će Evroprajd šetnja biti dozvoljena.

https://rs.n1info.com/vesti/nova-rs-brnabic-na-sastanku-sa-eu-zvanicnicima-povodom-evroprajda/

 

 

Rekoh ja pre neki dan da sledi neočekivani obrt u poslednji čas.

 

Providan nam je gospodar za sve pare.

 

Ali ovako zaoštravati podele u društvu, ovakav odvratan igrokaz praviti, preterao je stvarno.

 

Samo me zanima šta mu je krajnji cilj i kako mu ovo tačno odgovara.

 

Biće da su i @InvisibleLight i @Milosh76 u pravu.

Link to comment

buduci da bash sve prolazi, uopshte nije vazno shta njemu odgvara. on u konachnici chuva neke pare koje su negde i neke pare koje treba negde da dodju. za sebe i druge, shta je s kim pogodio i to je manje vishe sve.

nama to naravno moze da izgleda kao spektar sukobljenih interesa, ali ishod je jedan. pare.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto






  • +1 3
Link to comment

Pa mislio je da na međunarodnom planu još jedan ciklus može da taljiga Kosovo na nekom tehničkom nivou, dok ovde učvršćuje svoju sveprisutnost. Onda može i prajd. Ovo je nova situacija za njega. Treba biti državnik. Jeste se kandidovao za De Gola, ali to treba sada i demonstrirati.

Link to comment

jebo ja mater i jednima i drugima i trecima.

umesto da se protestvuje zbog nestasice mleka, cena goriva, tj generalno svih cena koje su otisle 100%..

ovde imamo protest pedera kojima nije ugozeno apsolutno ni jedno ljudsko pravo i protest maloumnika koji bi da tuku pedere, zbog zato, a sve to u reziji drzave/policije koja zabrani skup a salje 10k policajaca..

ove je previse i za crtani film a kamoli rl..

by the way, pardon my french..:fantom:

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...