Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

Vise sukoba, teskih reci i napetosti na liniji Srbininfo / monah Antonije nego izmedju antiglobalisticke levice i antiglobalisticke desnice, skojevaca i cetnika itd u Srbiji od pocetka specijalne operacije.
 
Seksualna tenzija izmedju fasiste i fasiste. :wub:
  • Haha 8
Link to comment

Ja sam te horde mantijaša videla još oko 10, kako žustro idu ka Terazijama. Valjda da usput vide oficire i bolid formule 1. Pa da im dolazak u Beograd bude win-win, ako još prebiju nekog sumLJivog.

Link to comment
19 minutes ago, Spirit said:

Raspad države live

MUP zabranio skup i time prekršio Ustav četvrti put, sud potvrdio odluku i time podržao kršenje ustava, tužilaštvo preti prijavama ugroženima, strane diplomate najavile dolazak na skup koji je zabranila država, šetnja se održava uprkos zabrani

 

Ne mogu da kažem da mi nije drago što se još jednom potvrđuje koji smo 🍆 na biciklu, nadam se da je ovo samo početak jednog kvalitetnog raspada

 

Haha, čuj početak. Početak je bio savamala i tome  slične afere i egzibicije, najgore je što ovo nije ni početak kraja, ovo je sve standardno i očekivano.

  • +1 6
Link to comment

@Mil@n

Ma slažem se, ali ovo je sad novi nivo. Ovako nešto još nismo imali pa se nadam (naravno, ne očekujem) da će ovo trigerovati neke drugačije ishode. Naročito zato sto mislim da ovo najmanje veze ima sa Prajdom. Čak ni sa kršenjem ustava, sad su veče karte u igri

  • +1 1
Link to comment

Meni stvarno nije jasno šta je AV dobio ovim igrokazom, nema šanse da je dobio neke poene kod desničara™, neće ih sigurno dobiti ni kod ovih iz EU, bilo koja tema o Kosovu bi se ionako zaboravila posle 2 dana i bez ovog

  • +1 9
Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

Meni stvarno nije jasno šta je AV dobio ovim igrokazom, nema šanse da je dobio neke poene kod desničara™, neće ih sigurno dobiti ni kod ovih iz EU, bilo koja tema o Kosovu bi se ionako zaboravila posle 2 dana i bez ovog

Isto se mislim..izglda se preigro

  • +1 4
Link to comment

Bacio je kosku po ko zna koji put, dok dogovara nove pljacke, predaju i prodaju Kosova i slicne "nebitne" stvari.

Hil je verovatno isao u 8 ujutro zbog nove Vlade, a ne zbog parade, zabole njega za Srbiju, ljudska prava i demokratiju u Srbiji...on ima agendu koju ce ostvariti, a to svakako nisu sloboda kretanja, medijske slobode, demokratizacija Srbije... a najmanje je setnja ili parada.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...