Jump to content
IGNORED

That guy!


Buck Naked

Recommended Posts

Pa strašno. Treba tema da ide na Zabavu, Razbibrigu ili šta već, pošto se filmovi ne gledaju. Nema veze sa filmometrijom, niti bilo čime, ali samo ako ne gledaš filmove mogu da ti "that guy" budu Geri Bjusi, "Memet" Volš, Kit Karadin, Brajan Koks, Klensi Braun i otprilike 80% svih okačenih ovde. Bre.
+ osamstočetrnestsad vidim i pruitt taylor vince je that guy... ko će da stavi de nira?
Link to comment
  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    21

  • Turnbull

    13

  • Lancia

    13

  • colonelo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

James Van Der Beek... od Dawson's Creeka nije imao niti jednu major role, osim epizodnih psihopata u Criminal Minds, Medium, Law&Order: CI/SVU and alike serijama.Oh, I dislike him so, oh so very much. Mozda nije za ovaj topik, ali negde sam ga morala. I dok je Dosonov potok bio aktuelan pitala sam se gde ce svi oni da zavrse tj.dokle ce da doguraju. Dawson podbacio bigtime.JamesVan_Gregg_14202898_600.preview.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1252482991303

Link to comment

A da obrnemo temu topika?Kako se zvao onaj lik što je glumio onu kamenoliku facu u X files? Onaj negativac, ogromantan, znate ga, što proganja Skaldera i Moli?

Edited by pacey defender
Link to comment
A možda malo i odavde.
Moram priznati da mi je David Morse drugi pao na pamet (poslije Rebhorna), ali mi je previše gotivan glumac + gledao sam ga u nekoj njegovoj seriji (ne previše uspješnoj čim je to BHT otkupljivao). U "Pregovaraču", filmu sa valjda najmamojebnijom glumačkom ekipom ikad (Spacey, Freeman, Morse, J.T. Walsh - mislim da mu je to posljednji film), bio je, IMHO, najjači.
...
Hvala na ispravci. Zaboravio sam ti reći da te volim jer si prvi čovjek koji se slaže sa mnom u vezi Beautiful Girls. :wub:
matthew-lillard-mentor-las-promise-gala-honoring-tom-cruise-red-carpet-G4nWOJ.jpgMatthew Lillard. Poslednji put vidjen u Potomcima, prvi put primecen u Vrisku*. Sudeci prema broju unosa na IMDB profilu, vrlo aktivan glumac, yet uvek sporedan. Meni nekako gotivan :)* nisam znala da je igrao sa Dzoli i Li Milerom u Hakerima, sad tek videla
Matthew Lillard - onaj što se uvijek krevelji.
Link to comment
A da obrnemo temu topika?Kako se zvao onaj lik što je glumio onu kamenoliku facu u X files? Onaj negativac, ogromantan, znate ga, što proganja Skaldera i Moli?
Brian Thompson?17058.gif
Link to comment

Evo nekih ''that black guys'':29716_landscape_21249_320x240.jpgJoe Morton (1947)7iqe7g9zk91tkz17.jpgGlen Plummer (1961)BillNunn.jpgBill Nunn (1953)48682-clarence_williams_3__crop-landscape-534x0.jpgClarence Williams III (1939)artevans-webpic.jpgArt Evans (1942)79764486.jpg?partner=allrovi.comWondie Curtis-Hall (1956)Zakes_Mokae_actress.jpgZakes Mokae (1934 - 2009)vlcsnap-2010-11-20-11h12m02s114.pngBadja Djola (1948 - 2005)ossie.jpgOssie Davis (1917 - 2005)

Edited by colonelo
Link to comment
matthew-lillard-mentor-las-promise-gala-honoring-tom-cruise-red-carpet-G4nWOJ.jpgMatthew Lillard. Poslednji put vidjen u Potomcima, prvi put primecen u Vrisku*. Sudeci prema broju unosa na IMDB profilu, vrlo aktivan glumac, yet uvek sporedan. Meni nekako gotivan :)* nisam znala da je igrao sa Dzoli i Li Milerom u Hakerima, sad tek videla
Odličan lik! A nisam imao pojma kako se zove! Iz nekog razloga, mislim da je u više filmova nosio majice Motorhead, što mi ga je još više omililo. Najbolje ga obožavam u She's All That:http://www.youtube.com/watch?v=F4ezLBGzYbk Edited by Syme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...