Jump to content
IGNORED

That guy!


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    21

  • Turnbull

    13

  • Lancia

    13

  • colonelo

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa gde je tvoje ime? <_<Inace, doticni je igrao u trecem kamenu od sunca, Inception i, pored gorgeous Zooey, u 500 days of summer. Tako da meni nije bas that guy, ali moram priznati da kad ga vidim uvek prizovem Edvarda Nortona, iako njih dvojica bas nemaju nista zajednicko...
Pa nije Buck valjda mislio da smesti Gordon Levita u that guyse (mada sam i ja na trenutak ozbiljno sablaznio, za malo da krenem u tešku filmometriju™), no samo usput komentariše da sliči onom ameroamerikancu iznad.Inače videh danas tekst u pressu na potpuno istu temu, pa sa obzirom na tajming moze biti da je bio slucaj iz foruma u medije.

inače nemam šta da doprinesem topicu, ne pada mi niko na pamet koga već niste turali

Link to comment
@-189 - McGill je bio prije par stranica, u malo starijem izdanju.
;) procito sam citavu temu i nisam ga skontao...i jos se cudim kako ga niko nije spomenuo..
Link to comment
Pa nije Buck valjda mislio da smesti Gordon Levita u that guyse (mada sam i ja na trenutak ozbiljno sablaznio, za malo da krenem u tešku filmometriju™), no samo usput komentariše da sliči onom ameroamerikancu iznad.Inače videh danas tekst u pressu na potpuno istu temu, pa sa obzirom na tajming moze biti da je bio slucaj iz foruma u medije.
O, fala falusu, naravno da klinju iz Trećeg kamena nisam strpao u That Guyse, već sam ga usporedio sa "Indijancem" ali sam namerno ostavio ambivalenciju, da vidim oće li se nastaviti sa filmometrijom i prozivkom... <_< Davaj linak za Press!!! Edited by Buck Naked
Link to comment
O, fala falusu, naravno da klinju iz Trećeg kamena nisam strpao u That Guyse, već sam ga usporedio sa "Indijancem" ali sam namerno ostavio ambivalenciju, da vidim oće li se nastaviti sa filmometrijom i prozivkom... <_<
aham. good one -_-
Link to comment

Pa strašno. Treba tema da ide na Zabavu, Razbibrigu ili šta već, pošto se filmovi ne gledaju. Nema veze sa filmometrijom, niti bilo čime, ali samo ako ne gledaš filmove mogu da ti "that guy" budu Geri Bjusi, "Memet" Volš, Kit Karadin, Brajan Koks, Klensi Braun i otprilike 80% svih okačenih ovde. Bre.

Link to comment
samo ako ne gledaš filmove mogu da ti "that guy" budu Geri Bjusi, "Memet" Volš, Kit Karadin, Brajan Koks, Klensi Braun i otprilike 80% svih okačenih ovde.
ili ako imas 11 godina pa si prvi/drugi put iznajmio/la neki film sa njima. stoji to sto kazes. deponija.
Link to comment
@Quince - taj Buckov mali (insert dirty joke here) glumi i u novom Batmanu, a glumio je u limunadi "10 reasons I hate you" sa rahmetli Ledgerom.
Film se zapravo zove "10 things I hate about you". Obožavam ga, na onaj deo sa pesmom uvek pustim suzu :blush: But mostly I hate the way I don't hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all.http://www.youtube.com/watch?v=gGV4hxhxW8oEdit: Uh, evo opet... :cry: Edited by Syme
Link to comment
matthew-lillard-mentor-las-promise-gala-honoring-tom-cruise-red-carpet-G4nWOJ.jpgMatthew Lillard. Poslednji put vidjen u Potomcima, prvi put primecen u Vrisku*. Sudeci prema broju unosa na IMDB profilu, vrlo aktivan glumac, yet uvek sporedan. Meni nekako gotivan :)* nisam znala da je igrao sa Dzoli i Li Milerom u Hakerima, sad tek videla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...