Jump to content
Аврам Гојић

Ivica Dačić

Kako vidite Dačićevu budućnost  

164 members have voted

1. 1. Zaista, kako?

• Na terapiji kod Ljube Tadića u "Posebnom tretmanu"
      17
    • Kao predsednika Srbije
      15
    • Kao premijera Srbije
      22
    • U zatvoru
      60
    • Dači
      50

Recommended Posts

Tutankamon

Sto muce coveka da mora da ustaje rano i u 9 sati ujutro gostuje kod Sarape...jedva prica jadnicak...

levi

debelog baš krenulo. bombaš samoubica, pa kvar aviona. da vidim sad ko će da sedi pored njega na Vladi

Apollo Creed

ŠTA JE SVE SNAŠLO DAČIĆA NA PUTOVANJU

Leteli bez dozvola

Dačić: Krenemo i čekamo dozvole usput. U Alžiru smo čekali za dalje, pa u Nigeru. U Nigeru kažu „može dalje“, a iz Beograda da još nije stigla dozvola, ali smo ipak krenuli.

Leteli iznad pustinjskih oluja

Dačić: Ili treba da krenete nazad, a oni kažu pustinjska oluja, peščana, morate da čekate dok ne prođe. Ko će da čeka, pa piloti lete iznad oluje.

Leteli iznad zemlje zahvaćene ratom

Dačić: Rešavali su dozvole jednu po jednu i obaveštavaju me da treba da preletimo nekoliko stotina kilometara iznad teritorije Kameruna. A tamo maltene građanski rat, nigde nikog. Čekali smo neko vreme, a onda sam rekao saradnicima da provere kakvu protivvazdušnu odbranu imaju na tom terenu.

Otrovao se kozjim paprikašem u Africi

Dačić: Jeo sam što i svi drugi iz delegacije, ali... Afrička klima je drugačija. Nekada organizam u tim egzotičcnim zemljama odreaguje burnije, pa ne znate da li je zbog promene klime ili nekih jakih začina.

Sammael

Indijana Dačić.

namenski
Posted (edited)

Dobio сраћку… :isuse: 

Jebote, cak i za africke standarde je jadno: da 1 ministar inostranih poslova ovako putuje, bez da je put do u detalje planiran unapred, da se usput cekaju dozvole, koje 'oce ili nece, da se raspituje o kamerunskoj PVO... 

Auh...

Edited by namenski

Hamlet Strašni

Лаже. Тј. глуми Вучића.

Frank Pembleton

Ma drami. Ali pijani busmcko nije prekidao govor kad je to grunulo. A imali su i prinudno sletanje u Atinu u povratku...

...shiit has hit the fan...

namenski

Moze biti da je i on podlegao.

Ali mi se javlja da je Dacic jedan od retkih koji ne da je procitao Vucica - za to i ne treba neka pamet - nego ko tacno zna sa kakvom budalom ima posla.

Stara je to SPS kurva, preturila je toliko toga preko glave, napapala se informacija tamo gde treba, dovoljno da moze da se cenjka na obe strane, i onoj Vucicevoj i onoj Borisovojtm.

U svakom slucaju, ispade najdugovecniji i na sve mene i promene imun srpski politicar, ako ga ista sahrani, sahranice ga sopstvene slabosti, cirka, itd, itd, ali, sve u svemu, pozicionirao se tako da mu je politicka dugovecnost zagarantovana, sta god i kako god.

Izbornotm na otpacima i ostacima SPS-a moci ce da jase jos onoliko.

Time Crisis
Posted (edited)
22 hours ago, namenski said:

U svakom slucaju, ispade najdugovecniji i na sve mene i promene imun srpski politicar, ako ga ista sahrani, sahranice ga sopstvene slabosti, cirka, itd, itd, ali, sve u svemu, pozicionirao se tako da mu je politicka dugovecnost zagarantovana, sta god i kako god.

Izbornotm na otpacima i ostacima SPS-a moci ce da jase jos onoliko.

Dačić je Srbin iz viceva o Srbinu, Amerikancu i Rusu :lolol:

Edited by Time Crisis
slovo

Lezilebovich

Da li je uopste Vucic kupovao citave odbore SPSa kao sto je npr radio sa Novom Srbijom ?

radisa

Nije...

Inače, Dačić ne pije, samo tako izgleda...

Pričalo se o tome na forupu, prošlih godina...

ToniAdams

odakle ti to? nema sanse da ne loce.

Strucnjak

pricali mi ljudi koji su bili na sastanku kad je bio Ministar unutrasnjih, u 11h tompus i burbon

slepa živana

i ja sam čula od jedne drugarice koja je išla na neki razgovor kod njega, tipa u podne da je već tuko žestinu i nju nudio.

a ponekad kad prikazuju na teveu njegove izjave, baš deluje da je pod gasom.

pbg12345

jeste sps najdugovecniji u vlasti, ali njima se biracko telo osipa iz godine u godinu

vidno je primetan pad glasova unazad nekoliko izbornih ciklusa