Jump to content
Аврам Гојић

Ivica Dačić

Kako vidite Dačićevu budućnost  

161 members have voted

1. 1. Zaista, kako?

• Na terapiji kod Ljube Tadića u "Posebnom tretmanu"
      17
    • Kao predsednika Srbije
      14
    • Kao premijera Srbije
      22
    • U zatvoru
      59
    • Dači
      49

Recommended Posts

Аврам Гојић

Dosta je bilo, vreme je da otvorimo zaseban topic za bisere najživahnijeg srpskog političara.Da vidimo kojim rečima je sada častio svoje strateške partnere:

Jaša Tomić -- Ministar policije i lider SPS Ivica Dačić kaže da je teško poverovati da pored tolikog broja posmatrača dođe do tako velike izborne krađe o kojoj govore u SNS.Dačić je novinarima u mestu Jaša Tomić kazao da se već jednom "sapleo na taj kamen", misleći na izbornu krađu, i da misli da je sve to u funkciji podizanja rejtinga pre drugog kruga predsedničkih izbora 20. maja.Prema njegovim rečima, ako postoje sumnje u krađu glasova, postoje organi koji to treba da utvrde - policija i sudovi. Dačić je kazao da mu sve ovo liči na DOS (koalicija koja je u oktobru 2000. godine pobedila Miloševića), a da mu se "DOS smučio". "Ne znam šta je dobro doneo 5. oktobar i kome treba da se to ponovi drugi put", rekao je Dačić.

Milogled Bluff

To je to. Kurcina od mene i u drugom krugu.

Yoda

Daci je zajeban. Upgrade Sloba. Pomaze u guranju ka EU i istovremeno integrise nekadasnje SPS/SRS glasove.Vec jede SNS za dorucak. Samo ne znam sta DS kog vraga ceka...

Edited by Yoda

Frau Gabrijela

glasala za četvrtu opciju i nadam joj se, ali sve vodi ka tome da će biti peta. dabob da se vratio kao bumerang onima što su ga pustili da ovoliko pobahati. samo kad bi mogao u tome nas da zaobiđe. sad.gif

slow

Socijalistička ideja će kod Srbalja teško izumreti. Never underestimate socijalni egalitarizam koji će sve više jačati kako se bude zaoštravala ekonomska kriza i kako stanovništvo bude sve više starilo. Pool glasača SPS-a u narednim godinama biće sve veći i pred SPS-om je ''svetla'' politička budućnost. Ivica sa tim nema veze, on je samo vešt politički ''menadžer'' koji je iskopao demagošku zlatnu žilu svojih socijalističkih/komunističkih predaka.

Edited by slow

Hella
Da vidimo kojim rečima je sada častio svoje strateške partnere:
to nije upućeno njima, jer bi, da stvarno misli da je 5.10.2000. bio loš, otišao u koaliciju s ostalima koji stvarno misle da je 5.10.2000. bio loš. u stvari, ivica zna da je samo zahvaljujući revoluciji i tadiću dobio mogućnost da u punoj meri iskaže svoje raskošne sposobnosti.dakle, kao i mnoge dosadašnje poruke, ova pokazuje da mu ipak nije frka da skreše žutokratama u brk uprkos koaliranju i upućena je razočaranim i labilnim opozicionim glasačima kojima se toma smučio, žele da zajašu na pobedonosnom talasu, ali ipak ne mogu da iz specijalne škole (sns) odmah odu na fakultet (ds), nego moraju da u sledeće četiri godine savladaju osnovnu.

Idioteque

Upravo tako. Dačić želi da naredni izbori budu bitka između DS i SPS. Zato mora da pokupi što više Tominih glasača koji su sad grogirani i izgubljeni. Oni svakako neće otići Borisu, ali neće ni Ivici ako ovaj ne pljune po 5.10. ponekad.

djordje geprat

već sam napisao o dačiću i sepsi šta sam imao.dodaću uverenost da će srbija žestoko da najebe zahvaljujući budali koja je izvadila čep i pustila da zlo izađe napolje.vrlo je moguće da sepsa apsorbuje šešeljevo biračko telo a zatim i nikolićevo, većim delom.glasao sam da će da bude sledeći predsednik. tadić mu je utro put vanustavne vlasti i, dobijamo drugog miloševića.

adam
već sam napisao o dačiću i sepsi šta sam imao.dodaću uverenost da će srbija žestoko da najebe zahvaljujući budali koja je izvadila čep i pustila da zlo izađe napolje.vrlo je moguće da sepsa apsorbuje šešeljevo biračko telo a zatim i nikolićevo, većim delom.glasao sam da će da bude sledeći predsednik. tadić mu je utro put vanustavne vlasti i, dobijamo drugog miloševića.
to je to.

Yoda
Upravo tako. Dačić želi da naredni izbori budu bitka između DS i SPS. Zato mora da pokupi što više Tominih glasača koji su sad grogirani i izgubljeni. Oni svakako neće otići Borisu, ali neće ni Ivici ako ovaj ne pljune po 5.10. ponekad.
Ne moze Dacic da pokupi sve sadasnje glasace SNS. Negde trecina tih glasaca (koji su vrlo jasno za EU) nikad nece da glasaju ni za njega, ni za DS.Inace, ovi izbori su pokazali da je otvorena bitka za desno nasledje.DS ima interes da pomogne formiranje desne gradjanske stranke koja bi unela malo ravnoteze u ludo vreme koje nam predstoji. Stranke koja bi znala kako da se nosi sa vrlo tvrdom glasackom desnicom trenutno okupljenom oko Dveri i SRS. Ok, to i njih da kosta, ali ne toliko koliko ovaj vakuum u kome se Dacic snalazi kao car.

Idioteque
Ne moze Dacic da pokupi sve sadasnje glasace SNS. Negde trecina tih glasaca (koji su vrlo jasno za EU) nikad nece da glasaju ni za njega, ni za DS.Inace, ovi izbori su pokazali da je otvorena bitka za desno nasledje.DS ima interes da pomogne formiranje desne gradjanske stranke koja bi unela malo ravnoteze u ludo vreme koje nam predstoji. Stranke koja bi znala kako da se nosi sa vrlo tvrdom glasackom desnicom trenutno okupljenom oko Dveri i SRS. Ok, to i njih da kosta, ali ne toliko koliko ovaj vakuum u kome se Dacic snalazi kao car.
Nisam ni mislio da će Dačić pokupiti sve, samo da mu je širom otvoren novi bazen iz koga on može najviše da zahvati.Stvarno ne vidim mogućnost da SNSove glasače pokupi neka "normalna", nova opcija. Nešto će tvrdoglavo ostati u stranci, dobar deo će otići Ivici, a deo i još desnije, Dverima ili DSSu.

hazard
Nisam ni mislio da će Dačić pokupiti sve, samo da mu je širom otvoren novi bazen iz koga on može najviše da zahvati.Stvarno ne vidim mogućnost da SNSove glasače pokupi neka "normalna", nova opcija. Nešto će tvrdoglavo ostati u stranci, dobar deo će otići Ivici, a deo i još desnije, Dverima ili DSSu.
Deo glasaca moze. Vecina glasaca SNSa ne glasa zbog nacionalisticke retorike, vec zbog toga sto su u losoj materijalnoj poziciji. Daj im DS koji nije DS (dakle isto toliko "normalan" samo opozicija) i glasace za to.

Anonymous
Socijalistička ideja će kod Srbalja teško izumreti.
Užas jedan, zato smo tu gde jesmo.

Yoda
Imamo mi jos uvek nekoliko profi ljudi na fakultetima koji znaju da spuste sondu bas kako treba. Hmm, mislis da u ovh 150.000 Dverjana nema solidan broj onih ko bi glasao za gradjansku desnicu, a koja bi politicki demistifikovala taj pseudoljoticevski balon ispunjen svakakvim ideoloskim gasovima?Ja sam siguran da ima. Edited by Yoda

Idioteque
Hmm, mislis da u ovh 150.000 Dverjana nema solidan broj onih ko bi glasao za gradjansku desnicu, a koja bi politicki demistifikovala taj pseudoljoticevski balon ispunjen svakakvim ideoloskim gasovima?
Očekuješ od ljudi koji sada bez problema gutaju tu pseudoljotićevštinu da je se sutra zgade kada ju neko demistifikuje?Voleo bi kad bi to moglo, al strepnja mi je... Gledajući širu sliku, u Srbiji će se u jednom trenutku svakako formirati neka normalna opcija desnog centra, ne vidim zašto bi mi tu bili specijalni. Al bojim se da je ovde zbrka u glavama što glasača što političara prevelika, demokratska tradicija nepostojeća, postojeći igrači dobro ukopani na svojim pozicijama, levičarska percepcija sveprisutna... da od toga nema ništa bar još dva-tri izborna ciklusa.