Jump to content

EURO 2012

Boycie

Recommended Posts

Tesko da se moze reci da je napad kilav uz tradicionalno sjajnog Klosea i Gomeza koji je dao 30+ golova ove sezone. A verovatno ce se igrati sa jednim spicem. Moje misljenje je da je ovo kvalitetniji tim nego onaj sa SP pre 2 godine(jebote vec su prosle dve godine, a kao juce da je bilo).
+1.A i nazad su jači sad sa Humelsom i sa malko zrelijim Badštuberom, Boatengom...
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gervasius twinkleminkleson

25

• dillinger

23

• porucnik vasic

15

• MocaVukotic

14

Tesko da se moze reci da je napad kilav uz tradicionalno sjajnog Klosea i Gomeza koji je dao 30+ golova ove sezone. A verovatno ce se igrati sa jednim spicem. Moje misljenje je da je ovo kvalitetniji tim nego onaj sa SP pre 2 godine(jebote vec su prosle dve godine, a kao juce da je bilo).
+100000Nijemci, ako prođu grupu koja je nenormalno jaka, osvajaju naslov.
gervasius twinkleminkleson

Spanci su i dalje prvi favoriti. Njemci se prvi put na takmicenju pojavljuju kao favorit, chak i na SP su igrali kao neko ko je u drugom krugu favorita, pa su mogli da igraju na kontre isl. Vidjecemo kako ce izgledati sad kad ih svi, mozda i malo pretjerano, hajpuju. Ja bih vise volio da oni uzmu titulu nego Spanci, mislim da su najzanimljiviji tim trenutno, ali Spanija je i dalje jacha. Sto se napada tiche, tamo na onom spisku su Shurle i Reus stavljeni kao sredina, a obojica ce igrati veoma ofanzivno [ako budu igrali, naravno]. Igrace, pretpostavljam, sa 1 spicem i 2 krilna napadaca. Za to imaju sasvim dovoljno igraca.

Töölönlahti

Imam taj neki osećaj da će Španci flopnuti, ranije i brutalnije nego obe im ekipe u LŠ. Moj tip: Švabe i Holanđani for teh win, Engleska i Ruje kompletiraju polufinaliste.

MiddleClass
Imam taj neki osećaj da će Španci flopnuti, ranije i brutalnije nego obe im ekipe u LŠ. Moj tip: Švabe i Holanđani for teh win, Engleska i Ruje kompletiraju polufinaliste.
:lol:Mogu shvatiti da nadmeni Englezi sami sebe pred svako SP ili EP nazivaju favoritima, ali bilo ko ko prati fudbal duze vrijeme... da nije bilo Italije '90, jedina dva uspjeha bi im bila kad su oni organizovali SP i EP.

ne znam za vas ali ja nemam uopste neki filing da za nekoliko nedelja pocinje ep...uopste, ep me neinteresuje kao ranije. e sad da li sam ja to omatorio ili me generalno smorio fudbal ne znam...

porucnik vasic

Ја Клосе ће да доминира првенством. Шпанци убедљиво једини фаворити,онда пар екипа егал, па на крају боранија Грци, Хрвати и Украјинци. Пољаци по мени могу да изненаде.

gervasius twinkleminkleson
a ovo je ozbiljan fudbal
Bash zato treba preskochiti Engleze.Kad smo vec kod njih, Smalling propusta EP i definitivno.
Пољаци по мени могу да изненаде.
Ja mislim da ce zavrsiti zadnji u onoj grupi. Nisam bash previse shvatio, ali chini mi se i da je atmosfera u i oko njihove reprezentacije prilicno losha. Edited by gervasius twinkleminkleson
porucnik vasic
stvarno je razbio ovu sezonu, čak je i klub bio odličan, padoše tek na kraju. a priča se da ga jure arsenal i villa.
Мени је он много озбиљнији играч од оне несреће што игра у Шалкеу.
clever bastard
Мени је он много озбиљнији играч од оне несреће што игра у Шалкеу.
Huntelara?Ocigledno da ga nisi gledao ove sezone,briljirao je i u Bundesu i u Ligi Evrope,fenomenalna sezona,drzao casove fudbala u paru sa Raulom.
Spanci su i dalje prvi favoriti. Njemci se prvi put na takmicenju pojavljuju kao favorit, chak i na SP su igrali kao neko ko je u drugom krugu favorita, pa su mogli da igraju na kontre isl. Vidjecemo kako ce izgledati sad kad ih svi, mozda i malo pretjerano, hajpuju. Ja bih vise volio da oni uzmu titulu nego Spanci, mislim da su najzanimljiviji tim trenutno, ali Spanija je i dalje jacha. Sto se napada tiche, tamo na onom spisku su Shurle i Reus stavljeni kao sredina, a obojica ce igrati veoma ofanzivno [ako budu igrali, naravno]. Igrace, pretpostavljam, sa 1 spicem i 2 krilna napadaca. Za to imaju sasvim dovoljno igraca.
Nijemci su odlučili uzeti brzu igru od Španaca, zbog toga je Sammer preuzeo sve kategorije u Njemačkoj. Valjda su došli do rezultata da lopta u posjedu igrača ostaje 1,6 sekundi prije dodavanja, hoće to da automatizuju do maksimuma, da smanje na sekundu. :Hail: Nije ni čudo da Borussia Dortmund i Bayern djeluju ovako kako djeluju, a na to sve imaju Oezila i Khediru iz Reala te Klosea iz Lazija. Zajebano im je to što u grupi imaju dvije moćne reprezentacije, Holandiju i Portugal, koje bi u normalnim okolnostima zajedno sa njima i Špancima zatvorili Final Four, a tu je i Danska s kojom se nikad ne zna.Za napad imaju i Podolskog, i on se ovdje vodi kao vezni igrač, a dao je 43 gola za reprezentaciju.
  • Create New...