Jump to content
Boycie

EURO 2012

Recommended Posts

Weenie Pooh
Imam taj neki osećaj da će Španci flopnuti, ranije i brutalnije nego obe im ekipe u LŠ.
+1Ne umem tačno da opišem zašto, zasićenje, Torres bez forme, Villa bez noge, Cesc bez pozicije... i meni se čini da će ispušiti za medalju.

casperbgd
+1Ne umem tačno da opišem zašto, zasićenje, Torres bez forme, Villa bez noge, Cesc bez pozicije... i meni se čini da će ispušiti za medalju.
I ja imam taj osecaj. S tim sto imam osecaj i da ce Englezi napokon proigrati, sto znaci da me osecaj sigurno vara. :D Edited by casperbgd

LeBron

Koja televizija kod nas prenosi Euro?

porucnik vasic
Huntelara?Ocigledno da ga nisi gledao ove sezone,briljirao je i u Bundesu i u Ligi Evrope,fenomenalna sezona,drzao casove fudbala u paru sa Raulom.
Гледао сам га против Дортмунда, Бајерна оба пута,против Баскијаца, ту ми није баш мозак експлодирао гледајући га.
I ja imam taj osecaj. S tim sto imam osecaj i da ce Englezi napokon proigrati, sto znaci da me osecaj sigurno vara. :D
Енглези имају мање шансе о Хрвата.

Milosh76

Grupa A: Poljska, Grčka, Rusija, Češka RepublikaGrupa B: Holandija, Danska, Nemačka, PortugalGrupa C: Španija, Italija, Republika Irska, HrvatskaGrupa D: Ukrajina, Švedska, Francuska, EngleskaAko se u 1/8 finala ukrsstaju A i B, a sa druge strane C i D, onda Spanci imaju otvoren put do polufinala, posto su za klasu bolji od svih timova iz grupe D.Sa druge strane, Holandija i Nemacka lagano prolaze jer su bolji od timova iz grupe A. A cetvrti polufinalista bi mogli biti Englezi ili Francuzi protiv Italije, u zavisnosti ko se potrudi da izbegne Spance.Sto se iznenadjenja tice, tu su uvek domacini i eventualno Rusi ili Hrvati. Portugal nece uraditi nista, jer im je grupa suvise jaka.

rugievithus

Ne vjerujem da su Hrvati u stanju napraviti neko iznenađenje ili neki bolji rezultat. Čini mi se da i oni sami u sebe ne vjeruju. Čak su prozivali Bilića nakon objavljivanja spiska.

ArleKino
Sto se iznenadjenja tice, tu su uvek domacini i eventualno Rusi ili Hrvati. Portugal nece uraditi nista, jer im je grupa suvise jaka.
Portugalci su tradicionalno neugodan suparnik Holandiji. Izbacivali su ih sa EP 2004, SP 2006. i u kvalifikacijama za SP 2002. Sa Nijemcima, s druge strane, nemaju neka ugodna iskustva na proteklim prvenstvima (porazi na SP 2006. za 3.mjesto i u četvrtfinalu EP 2008). Dance su dobili kod kuće 3:1, u gostima izgubili 2:1.Što se Španaca tiče, uz sve ozljede imaju neupitan igrački kvalitet, posebno u sredini terena i među polušpicevima (Xavi, Xabi, Iniesta, Mata, Fabregas, Silva i, naravno, Busquets), i ne bi trebali imati problema da prođu grupu. U četvrtfinalu bi im više pasali Englezi nego Francuzi koji bi trebali biti taj četvrti polufinalist (uz dvojicu iz grupe smrti i Španiju).

dillinger

A šanse da se Francuzi malo razbude napokon? Dosta igrača u dobroj formi, solidan niz pod Blanom i povoljan žreb.

ArleKino

...

Edited by ArleKino

ArleKino
A šanse da se Francuzi malo razbude napokon? Dosta igrača u dobroj formi, solidan niz pod Blanom i povoljan žreb.
Šteta što im nema Sagne. S druge strane, kad se sjetim koliko ih je Platini gurao protiv nas... :isuse:Pričalo se da Ribery ima kurobolju za reprezentaciju. Tako je, recimo, bio ozlijeđen pred odlučujuću utakmicu sa nama, a onda vikend nakon toga razbijao nekog (Herthu ili Freiburg, ne sjećam se). Kroz grupu bi trebali proći, a za poslije bumo videli.

189-

ja cu navijati za bracu rvate i portugalce..

gervasius twinkleminkleson

Prandellijev siri spisak:Golmani- Buffon (Juventus), De Sanctis (Napoli), Sirigu (Paris St. Germain), Viviano (Palermo).Odbrana- Abate (Milan), Astori (Cagliari), Balzaretti (Palermo), Barzagli (Juventus), Bocchetti (Rubin Kazan), Bonucci (Juventus), Chiellini (Juventus), Criscito (Zenit San Pietroburgo), Maggio (Napoli), Ogbonna (Torino), Ranocchia (Inter).Sredina- Cigarini (Atalanta), De Rossi (Roma), Diamanti (Bologna), Giaccherini (Juventus), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Thiago Motta (Paris St. Germain), Nocerino (Milan), Pirlo (Juventus),Schelotto (Atalanta), Verratti (Pescara).Napad- Balotelli (Manchester City), Borini (Roma), Cassano (Milan), Destro (Siena), Di Natale (Udinese), Giovinco (Parma)Malo chudan spisak. NEma nijedan klasicni spic. 2 igraca iz Serie B [Ogbonna i Verratti :wub: ]Tesko da su favoriti za bilo shta, ali ima ovdje materlijala za solidnu ekipu i lijep fudbal.

gervasius twinkleminkleson

Prvi kontigent Spanaca [za tekmu sa Srbijom]Golmani: Casillas, Reina :isuse: , De Gea:Odbrana: Albiol, Jordi Alba, Arbeloa, Domínguez, Monreal, Sergio Ramos, et Juanfran;Sredina: Isco, Xabi Alonso, Cazorla, Beñat, Javi García et Bruno Soriano;Napad: Adrián , David Silva, Jesús Navas, Negredo et Soldado.

Edited by gervasius twinkleminkleson