Jump to content
IGNORED

Pojmovnik


Minimoog

Recommended Posts

Mi sa q. (マイル海の現状)
Google translate kaže da ovo na japanskom znači "želim te duboko u sebi". Ne može tako, prvo malo da skaljpujemo. Edited by dig_chohano
Link to comment
Google translate kaže da ovo na japanskom znači "želim te duboko u sebi". Ne može tako, prvo malo da skaljpujemo.
To je , vidis, moja dilema.Da takvi kao to naplacuju 100 puta vise nego sto usluge kostaju. Ne bi ni ti znao, ti ionako ne znas nista, negde si video cenovnik.Kako se takvi kao ti zovu? Pa ajde, mozda i nisi kriminalac ali si derikoza. I pri tome su u drzavi i naselju govnari. Kako to ide? Kolika kolicina sopstvene promasenosti moze da dovede do toga gde si ti danas?
Link to comment
Malo neke škole za šoderaše i osnovna pismenost. I ide besprekorno.
Zayebi sve ovo.Navrati kod nas.Osecaces se kao u business class lounge, tamo smo neuznemiravani. Ima zanimljivih stvari koje sve TV i novine Srbije zajedno ne mogu da skupe, koliko god da plate. Edited by Yoyogi
Link to comment
opa :naughty:
sta "o-pa"?Pa Teacher me (nerado) tolerise ovde (zbog mog PPP postovanja) a i ne sprecava povremeni link na moj, non-competitive site.Koji qrc da pisem ovde o Japanu i Aziji, nije ovo sajt za to. Koga zanima, ima tamo, u tancine.Pa hvala i Teacheru i Marvinu. Sta god da mislite, ipak vidite da uzivam da donesem zivost u diskusije. Right or wrong.
Link to comment
Registrujem se čim klopam. Nemoj samo odmah da me banuješ, nego da ukrstimo argumente kano ljudi.
Aha, ima da te banujem svaki drugi dan, da ne znas kad si banovan a kad nisi.Joking, welcome, have a look, taj sajt nije konkurencija PPP. Ne treba ni da se uclanis, sve osim "Night Life" je vidljivo.
Link to comment
sta "o-pa"?Pa Teacher me (nerado) tolerise ovde (zbog mog PPP postovanja) a i ne sprecava povremeni link na moj, non-competitive site.Koji qrc da pisem ovde o Japanu i Aziji, nije ovo sajt za to. Koga zanima, ima tamo, u tancine.Pa hvala i Teacheru i Marvinu. Sta god da mislite, ipak vidite da uzivam da donesem zivost u diskusije. Right or wrong.
ma pusti njih, to se otudjilo od naroda, evo ja volim tvoj doprinos diskusiji.
Link to comment
ma pusti njih, to se otudjilo od naroda, evo ja volim tvoj doprinos diskusiji.
jeste, najvolijem te otudjene od naroda nisam im ja ljubimac niti sam im ljubitelj(iz diplomskog rada diplomca uciteljske skole u Kragujevcu, 1976, objavio "Student")
Link to comment

Kod mene na faksu jos nisu savladali tehnologiju napredniju od studentskih kartica koje se pune lovom i koriste za placanje u menzi. Nije ni Beogradski U., ni u Japanu, a ni BU u Japanu, pa da se hrana izvlaci iz ATM-a. Nego mora prvo jedna kartica, pa druga kartica, pa s druge na prvu, pa PIN, pa ... Iako su svi makar fakultetski poluobrazovani, za oko 3% je to prekomplikovano. Kompanija koja to odrzava ih zove "skinny people who don't eat, because they can't pay for the food".

Link to comment
Kod mene na faksu jos nisu savladali tehnologiju napredniju od studentskih kartica koje se pune lovom i koriste za placanje u menzi. Nije ni Beogradski U., ni u Japanu, a ni BU u Japanu, pa da se hrana izvlaci iz ATM-a. Nego mora prvo jedna kartica, pa druga kartica, pa s druge na prvu, pa PIN, pa ... Iako su svi makar fakultetski poluobrazovani, za oko 3% je to prekomplikovano. Kompanija koja to odrzava ih zove "skinny people who don't eat, because they can't pay for the food".
Tebe bi mogli da staviju kao ikoniju kako nastavni kadar treba da bidne.Tebe od poreza, na grbaci naroda, salju da vidis sveta i da budes nekome nastavnik?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...