Jump to content
IGNORED

Arrested Development


Lrd

Recommended Posts

9 minutes ago, mustang said:

sta vam se svidja u ovoj seriji? pogledah skoro celu s01e01, nisam izdrzala do kraja. nije komedija, nije parodija...prikazuje poludebilne likove

Ja odgledao prve 3 epizode,imao isti utisak. Valjda stvar tajminga 2003 godina davno beše naročito za tv standarde  

Link to comment
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    20

  • Weenie Pooh

    19

  • Lrd

    14

  • Dionysos

    10

Ja sam prvi put gledao pre par godina i bila mi je izvanredna, dakle nema to veze sa tim kada je izašla.

 

Ili ti legne ili ti ne legne. Nekome je taj meta humor zabavan, nekome nije. Meni je zabavno da lovim sve te reference, nekome nije. Itd :lol:

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Prva epizoda nije najsjajnija jer ti treba malo vremena da upoznas likove i da se naviknes na neobican tip naracije. Posle postaje dosta lakse za gledanje, maestralno su napisane epizode. Ali se svodi na to sto cop kaze - ili ti legne ili ne.

 

Peta sezona je snimana nakaradno, kako sam razumeo, nisu uspeli da okupe sve glumce na istom mestu u isto vreme, pa su odvojeno snimali sekvence koje ce posle rezijom sredjivati. Nisam optimista.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Peta sezona je snimana nakaradno, kako sam razumeo, nisu uspeli da okupe sve glumce na istom mestu u isto vreme, pa su odvojeno snimali sekvence koje ce posle rezijom sredjivati. Nisam optimista.

To je bila četvrta, koja meni i nije ostala u pamćenju kao toliko loša kao što se pričalo.

 

Ova peta though... svi su na okupu a ništa ne funkcioniše, isforsirano pokušavaju da nas podsete na dinamiku između likova od pre 10+ godina, humora jedva da ima, priče ni od korova. Odgledao poslednju epizodu i uopšte nisam skontao da je kraj sezone, nego tražim torente i pitam se što nema sledeće kad su sve izašle zajedno.

Link to comment

peta sezona je podeljena na dva dela, ostalih osam epizoda ce izaci do kraja godine valjda. ja sam odgledao cetiri, a valjda cu se nekako prisiliti da odgledam i ostatak. sve se raspalo po savovima, imam utisak da svaka scena traje par sekundi duze nego sto treba, a gotovo nista nije smesno.

Link to comment
56 minutes ago, Weenie Pooh said:

To je bila četvrta, koja meni i nije ostala u pamćenju kao toliko loša kao što se pričalo.

 

Ova peta though... svi su na okupu a ništa ne funkcioniše, isforsirano pokušavaju da nas podsete na dinamiku između likova od pre 10+ godina, humora jedva da ima, priče ni od korova. Odgledao poslednju epizodu i uopšte nisam skontao da je kraj sezone, nego tražim torente i pitam se što nema sledeće kad su sve izašle zajedno.

 

Je l? Pomesao sam onda. Odgledao sam pola 4te, nije mi nesto stimovalo i prekinuo. Pete ne smem ni da se uhvatim. Tja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...