Jump to content
IGNORED

Arrested Development


Lrd

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    20

  • Weenie Pooh

    19

  • Lrd

    14

  • Dionysos

    10

Kako te nije sram da mi tako seckas postove! :mad: Stani pa gledaj:

 

scenaristicki gledano ovo je verovatno najjaca AD sezona do sad. Tolika gomila malih hintova koji postaju jasni kasnije, mislim stvarno sam zaprepascen da je cela stvar ispala toliko dobro. Hello darkness, my old friend...

Edited by Calavera
Link to comment

"Stvarno sam zaprepašćen da je ispalo toliko dobro?" :isuse:

 

Što bi neki rekli - You condemn yourself with your own mouth, Lord Stark. Bolje idi kod Mau da gledaš GOT, preporučujem ti da izabereš nekog Boltona za avatar, ali i Frey bi ti dobro stajao. Gresi protiv arrestedevelopmentnosti ne mogu se zaboraviti. OC remembers!

 

Edit: Don't call it that.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Eh ti i tvoje zamke, zar nisi cuo za onu narodnu, "kraj price opravdava ono sto se dogadjalo u sredini"? ^_^ Eto sad zvanicno, jeste da jos nisam stigao da odgledam tu cetvrtu sezonu jos koji put, ali ovako na prvo gledanje mi ne deluje nista losija od trece, a tek za koji nokat slabije od prve dve, koje su ipak savrsenstvo TV komedije.

Link to comment
  • 9 months later...

Verovatno najbolje napisani sitkom koji sam gledao.

 

Toliko detalja koje ne možeš sve iz prve da pohvataš, toliko referenci, toliko sjajnih ideja :Hail: :hail:

 

Možda jedan od najboljih detalja je ono što nam kroz celu seriju nagoveštavaju da je Tobias u stvari albino crnac :Hail: 

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Ne znam, prilično mi pogubljeno deluje sezona, nadao sam se da će iskoristiti ovo da zaključe priču, eventualno ostave prostor za film, ali ako sad krenu ovako razvlačiti sezone, samo da se snima... :sad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...