Jump to content
IGNORED

Arrested Development


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    20

  • Weenie Pooh

    19

  • Lrd

    14

  • Dionysos

    10

Odlagao i završio konačno i bravo, bravo!Sad mi se nesnosno gleda i dalje do u beskraj, kao i ranije. Sve ovo ima smisla kada se pogleda do kraja, ali bih ipak voleo da su bile epizode starog kova.Kakva je sad budućnost, šta se kaže?

Link to comment

Čeka se Netflix ili neko drugi da im da greenlight za film, i/ili još jednu ovakvu sezonu. Ako se to i desi, onda snimaju kad budu opet mogli da nahvataju celu ekipu zajedno, što je ko zna kad a možda ni tad.Dakle, strpi se...

Link to comment
Čeka se Netflix ili neko drugi da im da greenlight za film, i/ili još jednu ovakvu sezonu. Ako se to i desi, onda snimaju kad budu opet mogli da nahvataju celu ekipu zajedno, što je ko zna kad a možda ni tad.Dakle, strpi se...
:( Eh, što nisam milijarder.
Link to comment
Yeah, the guy wearing the $3,000,000,000 suit is supposed to hold the elevator for Netflix. COME ON!
:lolol:Ali, mislim da sam se najviše smejao kada su GOB i Toni na dejtu, "sejm" i kada izgovaraju onu rečenicu. Ali, plakao sam od smeha.
Link to comment

"the feeling was friendship." :lolol:Inače,Džuli Bouen :)

Da li se meni čini ili serija postaje u izvesnom smislu ozbiljnija? Nosilac humora je sve od samog početka incest i incestuozne insinuacije (Džordž Majkl i Mejbi, Gengi i Motherboy, Lindzi i Majkl, Majkl i Mejbi "Afternoon Delights", and many, many more) - zato je valjda i arrested development - svi su fiksirani na nekom incestuoznom stupnj. Ali u ovom serijalu insinuacije prilaze jako blizu stvarnosti, posebno kada Majkl i Džordž Majkl dele devojku. Edipal much? Hoće li film nositi koničan rasplet ovih edipalnih problema, bar za Džordž Majkla? Možda je serija zapravo o odrastanju? Onaj sukob između njega i ćaleta na kraju meni nije bio komičan, izgledao je vrlo ozbiljno. Ne znam da li su drugi imali taj utisak.

Edited by Syme
Link to comment

posebno kada Majkl i Džordž Majkl dele devojku. Edipal much? Hoće li film nositi koničan rasplet ovih edipalnih problema, bar za Džordž Majkla? Možda je serija zapravo o odrastanju? Onaj sukob između njega i ćaleta na kraju meni nije bio komičan, izgledao je vrlo ozbiljno. Ne znam da li su drugi imali taj utisak.

остало је још да бастер попије шаку џорџа мајкла :D
Link to comment
Ovo nisam razumeo, odakle im Claire Dunphy, kakve ona ima veze? :unsure:
Nemam pojma, ali mi je bilo smešno. Kao i omaž Curb your Enthusiasmu. Meni je bila smešna ta "ti?", "a ti?", "ne, a ti?" razmena.
Link to comment

Kako sam glup - tek sad sam se setio da Rebel Alley zapravo treba da glumi Majklovu pokojnu ženu, tj Džordž Majklovu kevu! Plus: "You have red hair just like my deceased wife". Plus:MGA9ou4.png4x13_Tracey_Bluth.pngBiće edipovski pokolj.

Edited by Syme
Link to comment
Ovo nisam razumeo, odakle im Claire Dunphy, kakve ona ima veze? :unsure:
Možda odavde:
‘Modern Family’ Made A Well-Timed ‘Arrested Development’ Reference In Its Season Finalemodern-family-arrested-development.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...