Jump to content
IGNORED

zašto imati decu?


dekss

Recommended Posts

Kada mase ukljuce neokorteks prvo sto urade je da kazu da nije bilo leta na Mesec, da je vakcinisanje izum farmaceutske industrije i da za njime zapravo nema potrebe, i da se svi odgovori nalaze u filmu "Zeitgeist". Postedi me Boze razmisljajucih masa.
:isuse:Knjige, knjige, braćo, a ne zvona i praporci. Edited by Bakemono
Link to comment
ko ima decu shvata koliko je prazan zivot bez njih, tu i lezi odovor.
jesi li ti bas ubedjen u to, da je to opste pravilo? vecina mojih prijatelja nema dece, pa opet vode super zivote, spram mogucnosti, je l'. ovih par koji imaju decu nisu skloni da pricaju samo o ciscenju guzica, izboru skole i slicnom, iz cega zakljucujem da to bas i nije narocito ispunjevajuce. sta god to znaci. ispunjavanje.
Kada mase ukljuce neokorteks prvo sto urade je da kazu da nije bilo leta na Mesec, da je vakcinisanje izum farmaceutske industrije i da za njime zapravo nema potrebe, i da se svi odgovori nalaze u filmu "Zeitgeist". Postedi me Boze razmisljajucih masa.
volim kad napises 'bog' velikim slovom :wub:
Link to comment
jesi li ti bas ubedjen u to, da je to opste pravilo? vecina mojih prijatelja nema dece, pa opet vode super zivote, spram mogucnosti, je l'. ovih par koji imaju decu nisu skloni da pricaju samo o ciscenju guzica, izboru skole i slicnom, iz cega zakljucujem da to bas i nije narocito ispunjevajuce. sta god to znaci. ispunjavanje.
jesam ubedjen, nema sta da razmisljam. normalno da je zivot bez dece mnogo lagodniji, tu nema sumlje. stos je ziveti kvalitetno i biti dobar roditelj, sto je moguce, ali vuce dodatne troskove i napore. naravno da ne treba robovati deci, to je uloga zene biggrin.gif i nisu guzice nego guze tongue.gif
Link to comment
jesi li ti bas ubedjen u to, da je to opste pravilo? vecina mojih prijatelja nema dece, pa opet vode super zivote, spram mogucnosti, je l'. ovih par koji imaju decu nisu skloni da pricaju samo o ciscenju guzica, izboru skole i slicnom, iz cega zakljucujem da to bas i nije narocito ispunjevajuce. sta god to znaci. ispunjavanje.
Ali velikom broju (zenskih) ljudi to jeste jedino cime se bave u zivotu, jedina odgovornost, i verovatno bi im zivot bez toga bio itekako prazan i besmislen.Onda je i lako biti ponosan otac cool.gif Zavidim ti na tim cool mladim roditeljima iz okruzenja, moji su uglavnom brisoguzi sa zlatnom lentom i vidim ih kako lagano odlaze u fade out zivota moga...
Link to comment
jesam ubedjen, nema sta da razmisljam. normalno da je zivot bez dece mnogo lagodniji, tu nema sumlje. stos je ziveti kvalitetno i biti dobar roditelj, sto je moguce, ali vuce dodatne troskove i napore. naravno da ne treba robovati deci, to je uloga zene biggrin.gif i nisu guzice nego guze tongue.gif
i ti si taj sto kaze, 'lako je vama, vi nemate dece' :wub: ?¿
Link to comment
@Glas, meni su takve kategorije (krv, loza, nacija, preci) prosto smešne i neozbiljne. Doduše, nije da nikad nisam razmišljao na takav način, ali tad sam bio mali. :) Poštovanje se mora zaslužiti na druge načine.
Ne razumem, tebi je smešno i neozbiljno šta? Što bi trebao da imaš neki "osećaj" ili "emociju" kakvu god, prema svojim precima koji su glavni razlog za tvoje postojanje?
Link to comment
Ne razumem, tebi je smešno i neozbiljno šta? Što bi trebao da imaš neki "osećaj" ili "emociju" kakvu god, prema svojim precima koji su glavni razlog za tvoje postojanje?
Prema svojim dalekim precima, što ljudksim, što pripadnika drugih vrsta, familija i redova.
Link to comment
živ je u sećanjima ;)
Ma daj, neko se seca svojih askurdjela?!
Kada mase ukljuce neokorteks prvo sto urade je da kazu da nije bilo leta na Mesec, da je vakcinisanje izum farmaceutske industrije i da za njime zapravo nema potrebe, i da se svi odgovori nalaze u filmu "Zeitgeist". Postedi me Boze razmisljajucih masa.
Ne, to rade oni koji se upravljaju nagonima i iracionalnim teznjama.
Link to comment

Tema zestoko mirise po bureku... nego ovde se vodi rasprava izmedju onih koji nikad nisu leteli i onih koji uzivaju u letenju. Ja bih voleo da cujem one koji lete iako im se to nije toliko dopalo, ne nuzno zbog malih avioncica.

Link to comment
nego ovde se vodi rasprava izmedju onih koji nikad nisu leteli i onih koji uzivaju u letenju. Ja bih voleo da cujem one koji lete iako im se to nije toliko dopalo, ne nuzno zbog malih avioncica.
Ovo je nešto najgluplje što sam ikada pročitao na ovom forumu. shake.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...