Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

posebno su mi išli na nerve sa izveštavanjem o onom što je vijao ljubavnika svoje žene po Mirijevu ili gde već.sa njihovom interpretacijom, vest se pretvorila u farsu sa gomilom neukusnih komentara i šaljenja™, iako se radilo o ranjavanju hladnim i vatrenim oružjem nekolicine osoba.kad se uporedi to sa na primer izveštavanjem b92 o istom događaju, stiče se utisak da se radi o dva različita događaja.

Link to comment
  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Do jaja je i fora što su fotku klinca koji je žrtva zlostavljanja blurovali na sajtu (sa zakašnjenjem), a na društvene mreže je otišla difolt fotka :0.6:

Link to comment

najdojajnija fora je kada vest o ubistvu/ranjavanju hladnim oružjem "ilustruju" stock fotkom krvavog noža.mislim da se ponavljam ali me to svaki put istera iz takta :mad:

Link to comment

ja bih se zahvalio blicu na feljtonu o tatonovom ubistvu, čisto da navijačko-advokatska žgadija ne može da sere po medijima bez ikakvog odgovora.

Link to comment

Upravo. Sve je to vrlo nisko, ali kad je druga strana počela da vadi detalje iz sudskog konteksta i razbacuje se njima, krajnje je vrreme podsetiti da je ta presuda zasnovana na nekim dokazima i svedočenjima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...