Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Na koju foru je vest da je neka izbodena žena u Americi u teškom stanju toliko bitna da je Blic drži dan i kusur na naslovnoj strani u top 5 vesti? Otkud ona uopšte tamo, jebote? Šta koga briga za to?

Link to comment

nije neka izbodena žena, nego porodilja izbodena tokom četa sa mužem.toliko si drvio o privlačenju klikova i sad treba da ti objašnjavamo zašto tu vest drže u top 5?ti ovde zajebavaš pošten svet, što kaže Miralem.

Link to comment
Na koju foru je vest da je neka izbodena žena u Americi u teškom stanju toliko bitna da je Blic drži dan i kusur na naslovnoj strani u top 5 vesti? Otkud ona uopšte tamo, jebote? Šta koga briga za to?
Вероватно је тамо на насловним странама. Тамо медији некако прећутно (тј ваљда се договарају између себе) изаберу бизарни случај месеца, и развлаче га недељама. Негде крајем прошлог века је био случај неког клинца кога је суд доделио оцу, али на Куби, па је било спасавање клинца од комунизма наспрам светости правног система. Па је био случај Тери Скјаво (коју они читају Шајво, никад чули италијански) којој је муж хтео да, након више месеци, искључи пумпе и пусти је да мирно умре (на шта има законско право, он се пита), развлачило се бар три месеца. Па она астронауткиња што је кренула на Флориду да уцмека одметнутог мужа док се тамо швалера, чак је навукла и пелене за одрасле да се не задржава успут (и да не буде примећена). Па убиство Лејси Патерсон. Па... сам онда престао да обраћам пажњу и на наслове, увек имају нешто.За то време се доносе закони дугачки по 1500 страна које нико није ни прочитао, председничким указима се гази устав... ал' то нема у вестима. Ово развлачење је да се одвуче пажња и да нико не примети шта мађионичар ради другом руком.
Link to comment

He-he. Ja tako reagujem kad citam o tome kako Srbin zna da u Americi kriju lek od raka jer lekarskom lobiju odgovara da su ljudi bolesni i da se lece skupim terapijama, a skriveni lek od raka je jako jeftin i zato ga i dalje skrivaju. :s_d:

Link to comment

Само да се јавим да остајем на форуму докле год се будем придржавао сопствених одлука донетих након последњег заувека.

Link to comment
He-he. Ja tako reagujem kad citam o tome kako Srbin zna da u Americi kriju lek od raka jer lekarskom lobiju odgovara da su ljudi bolesni i da se lece skupim terapijama, a skriveni lek od raka je jako jeftin i zato ga i dalje skrivaju. :s_d:
što je najgore, u poslednje vreme to čujem i od ljudi koji nisu bili srbi, nego inteligentni, pa se osrbili od druženja s osvešćenima na fejzbuku (occupy, 99%, antigmo i sličnim šljamom). Edited by Hella
Link to comment

Аман, мењајте тактику. Могли бисте понекад нешто и да образложите. Ово се у време комуниста звало етикетирање - залепиш етикету тако да другови који су на линији знају да томе не треба прилазити, него се ваља другарски придружити критици, још боље што нису ни упознати о чему се ради, ко је упознат могао би да буде сврстан уз...

Link to comment

druže, iako sam ti na ignore listi, odgovoriću: novinarstvo ne funkcioniše tako kako si rekao. dosta je neprijatno kad čitaš znalačke sudove o poslu kojim se baviš evo već 15 godina. napisao bih više, no malo mi je glupo da trošim vreme na post za koji ne znam da li ćeš ga pročitati.nikakvu taktiku nemam, samo sam imao želju za žustrom diskusijom sa nekime ko nije na mojoj liniji, ali trenutno nema uslova za to, i otud urlanje u rukav.

Link to comment
druže, iako sam ti na ignore listi, odgovoriću: novinarstvo ne funkcioniše tako kako si rekao. dosta je neprijatno kad čitaš znalačke sudove o poslu kojim se baviš evo već 15 godina. napisao bih više, no malo mi je glupo da trošim vreme na post za koji ne znam da li ćeš ga pročitati.nikakvu taktiku nemam, samo sam imao želju za žustrom diskusijom sa nekime ko nije na mojoj liniji, ali trenutno nema uslova za to, i otud urlanje u rukav.
Zar u Srbiji još uvek postoji novinarstvo.
Link to comment
Zar u Srbiji još uvek postoji novinarstvo.
joj, što volim ovu supstancijalnu kritiku. ne, ne postoji, u srbiji postoji samo privid - privid novinarstva, ljudi, gradova, ulica, institucija, foruma, pa i forumaša te u tom smislu, ne postoje ni postovi, pa ni ovaj tvoj, pa ni moj i neka ide sve u tri lepe. duh.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...