Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

fantastično je iskustvo svakog jutra čitati novi blic izveštaj sa exita!sinoć je udarna vest bila da je na nastupu dejvida gete bilo 50.000 ljudi na mestu na kom može da stane 20.000 ljudi i u danu u kom je bilo 37.000 posetilaca (po exitu!), te su sada uvideli svoju glupost i ispravili prvobitni izveštaj...103e97a.jpg

Link to comment
fantastično je iskustvo svakog jutra čitati novi blic izveštaj sa exita!sinoć je udarna vest bila da je na nastupu dejvida gete bilo 50.000 ljudi na mestu na kom može da stane 20.000 ljudi i u danu u kom je bilo 37.000 posetilaca (po exitu!), te su sada uvideli svoju glupost i ispravili prvobitni izveštaj...
Ja baš nešto juče razmatrao tu glupost u online izdanju, kad vidi ti to, napravili još veću :-)
Link to comment

sad sam im pisao na redakcija@blic.rs sa molbom da poprave stvar. obicno ne pisem novinama, pogotovo sto i sam radim u jednim ne bas savrsene reputacije, ali osecam da smo ovim nekako dotakli samo dno tranzicije i da se ne moze pasti dublje.

Link to comment

blic ovih dana bas dotiče dno. možda je ovo nekome zabavno...Pitanje za ljude koji rade u medijima: postoji li neki etički kodeks prema kom je ovo nedozvoljeno?

blic.png

Link to comment

Ma to su one gradske price koje se pisu bez mrdanja guzice. Svidja mi se reportazni momenat na kraju, mladez koja raspravlja da li je bolji Zaratustra ili Sidarta :lolol::frust: joj sto mu nisam urednik samo jedan dan..

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Meni ovo pre deluje kao placen tekst da se izreklamira par lokala. S akcentom na jednom, gde su samo veseli stranci, i na drugom, gde bogate koke kupe mladice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...