Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

4. Karavađo - Dečak koga je ujeo gušter (1595 - 60)OVDE IDE SLIKANacionalna galerija, LondonDečak je prikazan kao neko ko prodaje svoje telo - golog ramena, narumenjenih usana, s cvetom u kosi. Na početku karijere, kada je u Rimu živeo kao puki siromah, Karavađo je naslikao seriju ovakvih slika, a na jednoj je u liku Bahusa prikazao sebe. Da li je i sam prodavao još nešto osim slika?
Primetio sam da od kada su pričali o LGBT pravima pre neki dan posle vesti o skupu u Hrvatskoj, tekst je bio "Srbija planira da legalizuje gej partnerstva" mada su imali i neki demanti od NVO valjda "Kancelarija za ljudska prava: Srbija daleko od registrovanja istopolnih brakova", ali su se baš aktivirali, što i nije toliko loše, mada su komentari horor, ja bi to sve banovao.Dalje, znam da tekst ima neke logike, ali je naslov duhovit.
Tri astronauta ekspresnim letom stigli na Svemirsku stanicu
da li je ispravno reći "ekspresnim" ili je bolje ipak samo obično "brzim"?
Link to comment
  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

Majka mladića s veštačkim srcem: Izdrži, sine, i ovu bitku

- Ovo je stvarno operacija stoleća i predstavlja početak nove ere u srpskoj kardiohirurgiji. Otvorili smo Pandorinu kutiju i sada ćemo se boriti da i ostalim pacijentima koji čekaju na transplantaciju srca produžimo život ugradnjom veštačkog srca. Potrebno je da se napravi nacionalni program i da se odvoje sredstva koja nisu tako velika.
:isuse: Edited by CowBoy
Link to comment

ok, čovek se pogrešno izrazio, i?priča je iz "žasu-ne-do-bog" šinjela, neprikladna za bilo kakav palm na fejsu komentar zbog nevažnog propusta sagovornika koji nije tu da podučava antičku mitologiju

Edited by boshoku
Link to comment

aha, ovaj topik je o "lapsusima, logickim greškama i nedostatku opšte kulture u akademskih građana",a ja mislio o blic-ovim budalaštinama...ohladi, pogrešio si

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam ispratio celu situaciju sa Karleušom pa možda pričam napamet, ali letimično videh da je nešto napušavala novinare na svom koncertu. Valjda joj oni sada vraćaju pišući već danima maliciozne tekstove o njoj.

Link to comment

Pazi, ona ima prava da gmiže po dnu, ne moraju oni u tome baš da učestvuju, u stvari, ne bi ni trebalo, nego da odozgo izveštavaju. Ovako, ako je istina da je ona pukla skroz zbog koncerta, ovo je kao da je gurkaju sa ivice. Krš.

Link to comment

meni bi ovo super leglo na Temu svih Tema:

Poljakinja Ania Lisevska (21) planira da uđe u istoriju tako što će spavati sa 100.000 muškaraca. Plan joj je da u narednih 10 godina dnevno spava sa 30 muškaraca.http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Zanimljivosti/388685/Hoce-da-udje-u-istoriju-Poljakinja-planira-da-spava-sa-100000-muskaraca
ali sam ipak pogledao sajt (kako bi nekim našim feministima prosledio link za pomoć devojci u seksualnom oslobađanju od kurvosramničkih stega katoličke kirijarhije) i onda skontao da bih mogao da tužim blic za širenje lažnih vesti i steknem početni kapital za postajanje narkomanom.http://www.anialisewska.pl/246/
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...