Jump to content
IGNORED

Plavi Voz


steins

Recommended Posts

pa igrao je film u kinima pre oko tri godine. ono kao mladi & zaljubljeni u uzasnom totalitarnom sistemu.
Kao неко ко долази из пандурске фамилије Баљак тешко може да осуди тај систем и направи (анти)комунистички филм. Питање је уопште да ли је оно било филм уопште.
Link to comment
Kao неко ко долази из пандурске фамилије Баљак тешко може да осуди тај систем и направи (анти)комунистички филм. Питање је уопште да ли је оно било филм уопште.
ne znam nista o baljkovom pedigreu ali film je debilan. meni je zanimljivije da je misa radivojevic u toj neslobodi snimio decka koji obecava a ovaj je o tom periodu i toj generaciji snimio ovo.
Link to comment

Па кад је Баљак млади српски човек, ово (не)дело је више слика његове генерације но било чега другог.

Link to comment
majko mila! baljak je to anti-komunisticko djubre izmutirao u seriju!?
Nije ni došlo dotle da se raspravlja o nekom sadržaju toga. Reč je o kupusu i apsolutno prikazanoj nekompetenciji scenariste i redtelja, posebno u radu s glumcima. To govorim na osnovu odgledanih petnaest minuta, više se nije moglo. E, da, čini mi se da Baljak još kužno ozračen Šotrinim Lajanjem na zvezde.
Link to comment

Da se ima neka normalna kinematografija u produkcionom smislu rekao bih:Pa dobro neko se vezbao , malo promasio ...Ali eto neko je zaradio neke pare (mislim na produkcioni deo ekipe), neko ce sutra da ispravi ove greske, na nekom novom filmu/seriji.E ali , ovo negledljivo siroce, je jedan od jednocifrenih produkata srpske kinematografije i samo "dzabe trosi kiseonik"...

Link to comment
meni je zanimljivije da je misa radivojevic u toj neslobodi snimio decka koji obecava a ovaj je o tom periodu i toj generaciji snimio ovo.
Na taj detalj sam pokušavao da ukažem n puta u raspravama o domaćim regionalnim filmovima. Ovi današnji producenti traže mnogo više ustupaka za svoje pare od Avala filma.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...