Jump to content
IGNORED

Twee(ster) i ini šarmantni lofi


palfoot

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

meni se svidza ova sto si postovala a ariela vise nekako kontam u teoriji (ako kazem uzbudljiv mi je kao fenomen to ce previse zaliciti na doris topik pa da skratimo pricu) nego sto imam strpljenja da sednem i preslusavam albume, ali evo sad me zaintrigiralo pa cu pohitati

 

inace, uvek zaboravim da okacim deep time koji su mi trenutno kvintesencija indija, super keci, analogni spot a i iregularno dinamicni, zgodan lik u sorcicu i marija ratkovic lukalajk ili kako mali perica zamislja hipstere dajdzest  -_-

 

 

Link to comment

Jesu li izdali oni nešto novo? Ovo je matoro jedno pet godina.

 

edip - možda manje, jedno dve-tri, kad bolje razmislim. Dobar je bio taj album dosta sam ga slušao. Naročito mi se svidela ona stvar gde se nešto pominje King Kong. :)

Edited by kobni zelaya
Link to comment

nema ih. :cry:  a cini mi se da se bend u kome je ranije svirala jennifer takodje ugasio. ne mogu da se setim gde je king kong, znam da je jedna bila o giliganovom ostrvu, a i album mi je nekako desert island disk, uvek će me podsecati na jednu letnju ljubav, tvrđavu na vrhu brega, ververice koje skakuću po oblacima i umočiću pantalone u sos od divljih kupina sa po slušalicom na svakom drugom uvcu

 

bend koji mi večeras lepo skroji još jedan višeastralni lub(av)itel od nezemaljske romanse i prvi šugejz ovde

 

Link to comment
  • 4 years later...
  • 1 month later...

Ovo iznad mi je jedno od boljih otkrića. Savršena pop pesma.

 

Sad nešto informativno. David Berman (Silver Jews) se aktivirao. Nadam se da će album biti malo bolji od singla.

 

  • Wub 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...