Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Moguće, reakcija na glasove u glavi i odvojenost od realnosti, isto kao i Sir oliver, DJ Vucicevic, Božo Koprivica i Milojko Pantič.  Ista govna

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

Ista govna

:isuse:

trpanje u isti koš bože koprivice sa milojkom, sir oliverom djvom mnogo više govori o onom ko to čini nego o samom košu

ono što njega jedino kvalifikuje sa istima je jedna jedina rečenica, odgovor na pitanje novinara opskurnog kanala da li bi ste ikada navijali za zvezdu. a nabrojane, decenijski staž u "informisanju". samo mi reci da se na indoktrinaciji mogu uporediti božino rukovođenje dramskim programom rts i milojkovo uređivanje sportske redakcije iste tv.

ili uređivanje tabloida sa jednom fb stranicom

Pa i Milojko je tu zbog jedne izjave opskurnoj televiziji

Kakva indokrinacija, što je navijao za Zvezdu u kupu šampiona? To je normalno, i Strajnić je navijao da ga Milivoje da iz penala

trpanje u isti koš bože koprivice sa milojkom, sir oliverom djvom mnogo više govori o onom ko to čini nego o samom košu

ono što njega jedino kvalifikuje sa istima je jedna jedina rečenica, odgovor na pitanje novinara opskurnog kanala da li bi ste ikada navijali za zvezdu. a nabrojane, decenijski staž u "informisanju". samo mi reci da se na indoktrinaciji mogu uporediti božino rukovođenje dramskim programom rts i milojkovo uređivanje sportske redakcije iste tv.

Da da, Bozo je inace class personified :lol:

Covjek je budaletina. 

Pronadji Bozin tekst posle Danilovicevog prebijanja sudije ako ti nije dovoljno to sto covek naziva Belosevica govnom na promociji knjige o derbiju.

Podjednako oštar Vučelić je bio i kada su ga novinari podsetili i da su utakmice neke Partizana u ne tako davnoj prošlosti bile predmet sličnih debata

"Nikad!", brecnuo se Vučelić na konkretno pitanje da li se i Partizan bavio nečasnim radnjama.

"Nikad! Otkad znam za sebe Partizan nije radio ovakve stvari. Znate šta, ja znam Džarovskog, pričao mi je o tome, znam i kako su se u drugoj ligi utakmice završavale rezultatom 99:0, znam i kako se nameštaju utakmice i po svetu, o tome mogu romani da se pišu. Ali zapanjen sam dešavanjima na Vračaru".

Eto, vidite da nismo isti, Vucela kaze

• Create New...