Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Запањујуће колико је мало информација потребно људима да изграде хардкор став и приде га агресивно бране.

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

gledao juče neki dokumentarac na rts o početku košarke u srbiji. emisija bila o osnivanju kkp i kkcz. pa kao forum da sam čitao. samo fale zajcev i kim. taj rivalitet™ nema veze sa ćokijem i dulom to je u genetici. gledaš dede jednom nogom u grobu koji se raspravljaju ko je koga osnovao, ko je imao veće hranarine i ko je koga dobio u derbiju '47e

:lol:

Saperova supruga.prica kako je dobila samar na utakmici jer se radovala kad je partizan dao kos.a srdjan kalember zajebava druga iz partizana da je cesto plakao u to doba.valda su partizanovu svlacionicu zvali soba za plakanje

Saperova supruga.prica kako je dobila samar na utakmici jer se radovala kad je partizan dao kos.a srdjan kalember zajebava druga iz partizana da je cesto plakao u to doba.valda su partizanovu svlacionicu zvali soba za plakanje

decenijske traume   :fantom:

gledao juče neki dokumentarac na rts o početku košarke u srbiji. emisija bila o osnivanju kkp i kkcz. pa kao forum da sam čitao. samo fale zajcev i kim. taj rivalitet™ nema veze sa ćokijem i dulom to je u genetici. gledaš dede jednom nogom u grobu koji se raspravljaju ko je koga osnovao, ko je imao veće hranarine i ko je koga dobio u derbiju '47e

:lol:

Gledao i ja sinoc i stekao isti utisak. A najbolje je sto su svaku od tih anegdota presecali "ali, ipak smo mi bili prijatelji, treba ovi mladji da se ugledaju na nas". :lolol:

Malo ljudi zna za podatak da je Zvezda od 1948. do 1958. dobila svaki derbi.

Koliko li su samo patili tadasnji partizanovci, i imali nesrecno detinjstvo...

Edited by Nikodije

1949. Partizan pobedio basketaškim rezultatom 21:13.

Ja ti kažem da je gtr sjebao generacije grorbara, a ti ne veruješ

gtr je samo oblik reakcije naspram decenije indoktrinacije maderaštva koju uspešno nasleđuju blicz, telegraf(sir oliver) i slični mediji

• Create New...