Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Protestvujem, da ne bi morali zvezdini navijači, što je u naslovu topika deo imena njihovog kluba napisan nepravilno - Crvena zvezda, a ne Crvena Zvezda, stoga zvezda ide malim slovom.

• 9 months later...
  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

• 2 years later...

ovo je mapa koja se bavi ultrasima. 

u osnovnoj sam jednom prilikom u trećem osnovne morao da se vraćam obilaznim putem do kuće jerbo sam bio u pančevljevom dresu, a neko od drugara je uočio izvesnog osmaka, navijača partizana, od ranije poznatog mlađoj deci po nasilju i maltretmanu. 

ko su bu, tb i iv?

borca rulz!!

blue union - ofk, taurunum boys - fk zemun, invalidi - fk voždovac

ako se ne varam ovo je mapa koju su napravili cigani

b70

:wub:

Blue Union Karaburma, Taurunum Boys Zemun, Invalidi Vozdovac. Inace mapa nista ne valja. Moj blok je ceo crveno beo, a ofarbali ga u crno, a Krnjaca nema sanse da je Ciganska.

Mapa je napravljena po grafitima

Vidim jedan zvezdaški sektor koji je obojen u crno zbog grafita zabranjeni koji je u međuvremenu okrečen :fantom:

blue union - ofk, taurunum boys - fk zemun, invalidi - fk voždovac

ako se ne varam ovo je mapa koju su napravili cigani

b70

:wub:

mapa je čak i blagonaklona prema nama :)

• 2 weeks later...

ne znam ni na kojoj temi da pišem ovaj hejt, može ovde valjda ...

Otvorim avangardiju da pročitam izveštaje iz salata, ko dolazi, ko odlazi, ovo- ono. Kad ono ... kadar nevera.

Neki naizgled ne-klinci se zgražavaju što Obradović dovodi Kalinića jer time "izdaje porodicu", valjda tako što će platiti Čoviću nešto. A onda, po istom principu, hejtuju i Đorđevića jer se cenjka i neće da preplati Milutinova ... i to nije usamljen slučaj, ima ih dosta takvih :isuse

Ti ljudi će ozbiljno zamrzeti takve veličine iz potpuno bizarnog razloga, a to je što rade svoje posao najbolje što umeju.

Ne znam sta si tacno ocekivao, taj forum je otprilike na nivou Juznog Fronta. Cak i gori, s obzirom da jos pokusavaju da se prave objektivni.

• Create New...