Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

Primetno je da broj navijaca Partizana raste. Za razliku od ranijih vremena kada si u jednom prosecnom razredu partizanovce mogao da brojis na prste jedne sakate ruke sada su se stvari dosta izjednacile. I dalje je vise zvezdasa ali ni blizu kao ranije. Naravno za to su zasluzni uspesi u poslednjih 10-ak godina i marginalizovanje SDCZ. Ipak, meni je i dalje zao svakoga ko navija za Partizan pored zive Zvezde.
što reče moj profesor jedared, objašnjavajući koncept i objektivni značaj ljudskih prava i sloboda i prava propisanih Ustavom, a izazvan nekom primedbom - "evo, ja lično bih sve grobare lišio ljudskih prava, ne razumem kako neko može da podržava to, ali ovde pričamo o jednom civilizacijskom i pravnom standardu a ne o tome šta bi ko voleo u svojoj mašti." (prvi deo rečenice praćen burnim aplauzom komšija - gomile likova u bezuspešnom pokušaju da zapate nešto od obrazovanja)nas nekolicina, kojima su crno-bele boje na srcu i kojima um nije sužen i ne služi kao prijemnik primitivnih impulsa, dostojanstveno smo oćutali i ostali ono što jesmo. ljudi koji znaju šta vole i šta je bitno.
  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

što reče moj profesor jedared, objašnjavajući koncept i objektivni značaj ljudskih prava i sloboda i prava propisanih Ustavom, a izazvan nekom primedbom - "evo, ja lično bih sve grobare lišio ljudskih prava, ne razumem kako neko može da podržava to, ali ovde pričamo o jednom civilizacijskom i pravnom standardu a ne o tome šta bi ko voleo u svojoj mašti." (prvi deo rečenice praćen burnim aplauzom komšija - gomile likova u bezuspešnom pokušaju da zapate nešto od obrazovanja)nas nekolicina, kojima su crno-bele boje na srcu i kojima um nije sužen i ne služi kao prijemnik primitivnih impulsa, dostojanstveno smo oćutali i ostali ono što jesmo. ljudi koji znaju šta vole i šta je bitno.
:Hail:
  • 1 month later...

Iz prve ruke saznajem da je zvezda izgubila još jedan derbi od Partizana - onaj u telefonima. Bićete uskoro opširnije informisani... :fantom:

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Create New...