Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Ted

16

• Filipenko

14

• katamaran

13

• samo_opusteno

12

Pa propustio si najmasovniji red, one koji se gnušaju i tompusara i mutavaca i koji se raduje odlasku mladog viteza Stanoja tamo gde se drvcima jede.

Pa propustio si najmasovniji red, one koji se gnušaju i tompusara i mutavaca i koji se raduje odlasku mladog viteza Stanoja tamo gde se drvcima jede.
to je minorna frakcija bez realnog uticaja. prilično su glasni ali ih niko ne uzima za ozbiljno. a postoje indicije da su u bratskim odnosima sa decom Isusovom, ultimativnim neprijateljima i tompusara i mutavaca.

Hm, zanimljivo, isusovci neprijatelji mutavaca. Menjaš priču iz časa u čas.edit: ne raduj se uzalud, Filipenko, vratiće se Raspućin koliko u decembru.

Edited by dig_chohano
Bogami, crna vremena se spremaju. Posle Stanoja, na pragu odlaska je još jedan čovek zaslužan za toliko radosti u ovih par godina :(
Hail.gifHail.gifHail.gif
Hm, zanimljivo, isusovci neprijatelji mutavaca. Menjaš priču iz časa u čas.
na mračnoj strani ništa nije kao što izgleda.

Primetno je da broj navijaca Partizana raste. Za razliku od ranijih vremena kada si u jednom prosecnom razredu partizanovce mogao da brojis na prste jedne sakate ruke sada su se stvari dosta izjednacile. I dalje je vise zvezdasa ali ni blizu kao ranije. Naravno za to su zasluzni uspesi u poslednjih 10-ak godina i marginalizovanje SDCZ. Ipak, meni je i dalje zao svakoga ko navija za Partizan pored zive Zvezde.

Primetno je da broj navijaca Partizana raste. Za razliku od ranijih vremena kada si u jednom prosecnom razredu partizanovce mogao da brojis na prste jedne sakate ruke sada su se stvari dosta izjednacile. I dalje je vise zvezdasa ali ni blizu kao ranije. Naravno za to su zasluzni uspesi u poslednjih 10-ak godina i marginalizovanje SDCZ. Ipak, meni je i dalje zao svakoga ko navija za Partizan pored zive Zvezde.
Убише колико пуне стадион.

Ne znam, meni je samo bitno da se vodi računa i briga o "Đurinom" novcu koji troši u prelaznom roku, kao da su naše lične pare ili da bi ih inače potrošili na nešto pametnije da nisu kupili Ivanova i Andersona i vratili Babovića i Rnića.

Убише колико пуне стадион.
Kad i vi izađete malo u Evropu uz prateću višegodišnju dominaciju u prvenstvu (daće dobri gospod da se to ne desi, ali govorimo hipotenuzalnoetički), pa shvatite da ste kilometrima i kilometrima daleko, i da tu daljeg napretka nema bez korenitih promena unutar kluba, splasnuće i vaš entuzijazam. Tačnije, mobilizacija neće više davati taj efekat.Dok je zvezda druga, i dok se ne vraćaju "slavni" dani prošlosti (Miljanić savez, Jocković takmičenje, Babarogić suđenje...) sa poštenim osvajanjem titula kovertama i pritiscima eto vam puna marakana, što bi rekla naša braća, neka vam je alal.
  • Create New...