Jump to content
IGNORED

Partizan ili Zvezda

Ted

71 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Filipenko

14

• Ted

16

• samo_opusteno

12

• katamaran

13

za koga je navijao sloba milosevic?
Njega sport nije zanimao... Imao traume iz detinjstva vezane za sport...Mislim da je Mira svojevremeno, tokom 90ih pričala u nekim ženskim novinama o tome...

izuzetno postujem svakog navijaca Partizana, kao sto cenim navijace Atletika iz Madrida, ili Espanjola, jos vise. Imas giganta u susedstvu, a ti odaberes nesto malo, skoro pa alternativno, art... U doba Zvezdinog haranja Evropom, Partizan je bio klub tek nesto iznad Rijeke ili Veleza, i ko se tada odlucio za njih da navija - svaka mu cast.A objektivno, ozbiljan fudbal je ovde umro sa smrcu ozbiljne drzave, pa su u takvim okolnostima i razne anomalije postale moguce. Sto bi rekli - u nenormalna vremena normalne su i nenormalne stvari, pa tako cak i to da Partizan bude uspesniji, osvaja titule u nizu...

sasvim slučajno, došao sam u posed materijala koji, o nesreće, govori ipak u prilog crvene zvezde i razotkriva pozadinu cele priče. pošto mi je sklonost ka istini jača od svih drugih sklonosti, odlučio sam da ovo podelim sa vama.

dualizam crne i bele boje, simbol hipnoze, kontrole uma, manipulacije, satanskih saturijanskih kultova iz Vatikana sad.gifđavolje elite stvoriše, preko judeo-masona, jezuita, ustaša, Tita i Tuđmana, JSD PAPtizan u našem pravoslavnom, crveno-belom gradu....parazitski virus je time ubačen unsure.gif
Edited by Ted

zbunjuje ipak što glasanje na ovom topiku, kao i mnoga druga istraživanja, pokazuju da je Partizan i bolji i popularniji. braćo, da li je moguće da su se saturijanski kultovi toliko raširili po Srbiji? ohmy.gif

Popularniji?Groparska medijska masinerija ponovo na zadatku da izmanipulise javnost..

Edited by gervasius twinkleminkleson
Popularniji?Groparska medijska masinerija ponovo na zadatku da izmanipulise javnost..
ko su gropari? jesu nešto kao saturijanci? ne znam za tu frakciju.vidim da se ne razumeš u problematiku mračne strane pa evo da ponudim pomoć.u tom zlome carstvu i večitome mraku postoje dva opaka reda - bratstva. tompusari i mutavci. saturijanski kultovi se vezuju za tompusare dok se jezuite i judeo-masoni okupljaju oko mutavaca. trenutno je u toku bitka nečastivih sila za dominaciju. situacija je pred kulminacijom, vrata pakla samo što se nisu otvorila.
  • Create New...